TRIATHLON GDAŃSK 2016 O PUCHAR REKTORA AWFIS

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2016-05-01
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
146
Wystartowało/ Started:
131
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
129
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Seria 1

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: | Seria 1 | Seria 10 | Seria 11 | Seria 12 | Seria 2 | Seria 3 | Seria 4 | Seria 5 | Seria 6 | Seria 7 | Seria 8 | Seria 9 | Sztafeta | Kobiety | SportEvo K | Mężczyźni | SportEvo M

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Czas
łączny
18.6km
Różn/ Gap
                   
1LEWANDOWSKI Mikołaj
KAMIŃSKI Marek
KAMIŃSKI Piotr
12KAMIKISeria 11 100:10:533500:01:2000:47:4800:49:133300:00:3400:01:2800:03:0000:04:3400:06:0700:07:4400:09:2100:10:491301:12:49.2501:12:49.25 
2MROZIŃSKI Aleksander 8SPORT-EVOGDAŃSKSeria 12M 3000:10:272200:03:5100:48:0700:50:144000:00:3900:01:4100:03:2500:05:0900:06:5300:08:3800:10:2400:12:003601:17:11.0001:17:11.00+00:04:21
3WEBER Krzysztof 7SPORT-EVOGDAŃSKSeria 13M 3800:12:125100:03:5300:50:0300:51:585000:00:3800:01:4200:03:2400:05:0600:06:4900:08:3300:10:1800:11:563201:20:37.0001:20:37.00+00:07:47
4DARDZIŃSKI Daniel 5SPORTEVOGDAŃSKSeria 14M 4400:13:599500:04:0700:47:5600:50:294200:00:4700:02:0000:04:0100:06:0100:07:5700:09:5600:11:5000:13:356501:22:57.3501:22:57.35+00:10:08
5WULCZYŃSKI Zbigniew 2SPORTEVOGDAŃSKSeria 15M 4700:16:0911700:03:0700:46:2900:49:063200:00:5000:02:0300:04:0800:06:1400:08:1900:10:2400:12:2300:14:098301:23:21.1001:23:21.10+00:10:31
6BEDNAREK Krzysztof 10SPORTEVOGDYNIASeria 16M 5000:16:4912100:02:3100:49:0800:51:424700:00:4100:01:4200:03:2200:05:0400:06:4500:08:3000:10:1500:11:502801:23:33.7501:23:33.75+00:10:44
7BOBROWSKA Natalia
LEWANDOWSKI Robert
ZIEMBA Dominik
11ROWEROWE KASZUBYSeria 17 200:16:5612200:01:3400:49:2600:51:134400:00:4400:02:0400:04:1800:06:3500:08:5000:11:0200:13:1300:15:0010201:25:27.8501:25:27.85+00:12:38
8FLISIKOWSKI Szymon 9SPORTEVOGDYNIASeria 18M 5900:12:576800:03:3600:53:1200:55:137100:00:4600:01:5600:03:5300:05:5100:07:4700:09:4300:11:3300:13:105701:25:42.7001:25:42.70+00:12:53
9KUJAWIŃSKI Robert 1SPORT-EVOGDAŃSKSeria 19M 6500:10:583700:03:1400:55:3100:58:138300:00:4600:01:5600:03:5700:05:5800:07:5800:09:5700:11:5000:13:346201:26:45.3501:26:45.35+00:13:56
10ORSZTYNOWICZ Tomasz 4GDAŃSKSeria 110M 7000:13:187500:04:5200:53:5700:56:357900:00:4600:01:5400:03:5000:05:4100:07:3300:09:2700:11:0600:12:494801:28:20.0001:28:20.00+00:15:30
11WITKOWSKI Mateusz 6SPORTEVOGDAŃSKSeria 111M 8000:12:225600:03:0900:59:3101:01:339500:00:5200:02:1500:04:3300:06:5200:09:1200:11:2100:13:2600:15:1510901:33:11.5501:33:11.55+00:20:22
12JAŚKIEWICZ Paweł 3RUMIASeria 112M 9600:12:255800:04:1301:04:2401:06:5111500:00:5900:02:2900:04:5900:07:3100:09:5900:12:3300:15:0700:17:3712501:42:05.5501:42:05.55+00:29:16
Znaleziono 12 wynik(ów)