RZEŹNICZEK INTRO 2017

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-06-11
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
28 km
Zgłoszonych/ Registered:
387
Wystartowało/ Started:
303
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
297
Na trasie/ On track:
5

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAWORSKI Tomasz 1617WARSZAWAM301M 102:53:34.7002:53:46.25 5:4710.4
2SNARSKI Bogdan 1871ALBATROSYWARSZAWAM302M 202:55:20.6502:55:34.10+00:01:475:5010.3
3BIELAK Mateusz 1661LUBLINM201M 302:55:46.1502:55:58.65+00:02:125:5110.2
4KĄKOL Zbigniew 1885WETERTEAMGWOŹNICA DOLNAM303M 403:00:17.7503:00:28.15+00:06:416:0010
5KŁOPOCKI Jan 1836#WPISZCOKOLWIEKBYDGOSZCM202M 503:02:09.0003:02:24.85+00:08:386:049.9
6DOLATA Łukasz 1551POWIATOWE CENTRUM SPORTU W BEŁCHATOWIEBEŁCHATÓWM304M 603:04:54.0003:05:05.55+00:11:196:099.7
7SZAŁ Tomasz 1704NIE ZA DALEKOPOZNAŃM305M 703:07:36.3503:08:14.95+00:14:286:159.6
8MIKOŁAJCZYK Krzysztof 1562KOMORNIKIM401M 803:11:59.8503:12:14.60+00:18:286:249.4
9KRZYSZŁOWSKI Rafał 1799OPOLEM402M 903:13:11.0003:13:28.85+00:19:426:269.3
10SIKOŃCZYK Miłosz 1868KRAKÓWM203M 1003:14:28.7003:14:51.45+00:21:056:289.3
11GONIWIECHA Rafał 1876ENDURANCE TEAMKATOWICEM306M 1103:15:22.1503:15:44.20+00:21:576:309.2
12KAŃDUŁA Grzegorz 1875NEST.POZNAN.PLPOZNAŃM307M 1203:17:24.2503:17:41.30+00:23:556:349.1
13WYRĘBEK Maciej 1837KRAKÓWM308M 1303:18:44.5503:19:20.65+00:25:346:379.1
14DRZAZGA Tomasz 1884WARSZAWAM309M 1403:20:59.3003:21:36.65+00:27:506:419
15MICHALSKI Marcin 1750FUNFLYWARSZAWAM3010M 1503:21:26.4003:21:43.55+00:27:576:428.9
16SIWIELA Mateusz 1833RUNEDA/CIAGNIEWILKADOLASU.PLGDYNIAM204M 1603:21:35.6003:22:00.60+00:28:146:438.9
17WĄS Grzegorz 1812WARSZAWAM403M 1703:21:34.1503:22:00.70+00:28:146:438.9
18KURZYDŁO Michał 1816NOZDRZECM205M 1803:21:38.6003:22:00.75+00:28:146:438.9
19SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1808POZNAŃK301K 103:21:37.6003:22:07.05+00:28:206:438.9
20JARMOLIŃSKI Piotr 1813WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM404M 1903:24:19.1003:24:41.35+00:30:556:488.8
21WETHACZ Dariusz 1510CISNAM3011M 2003:24:27.9003:24:44.15+00:30:576:488.8
22KROTLA Piotr 1804CZĘSTOCHOWAM3012M 2103:24:03.3503:24:44.25+00:30:586:488.8
23BRYL Marcin 1552WARSZAWAM3013M 2203:24:49.7503:25:03.45+00:31:176:498.8
24MALCZEWSKI Piotr 1758MTB MOSIR DUKLADUKLAM3014M 2303:25:47.4003:26:18.05+00:32:316:518.7
25KURZYDŁO Krzysztof 1815WARAM3015M 2403:26:07.3503:26:29.00+00:32:426:528.7
26WIERNEK Tomek 1878ENDURANCE TEAMKATOWICEM405M 2503:26:07.7503:26:29.70+00:32:436:528.7
27ŻOŁNACZ Maciej 1817NOWE MIASTO NAD PILICĄM3016M 2603:26:03.3503:26:30.55+00:32:446:528.7
28LISICKI Marek 1506KB ARTURÓWEK ŁÓDŹŁÓDŹM601M 2703:26:46.6503:27:06.35+00:33:206:538.7
29GOŚCIŃSKI Sławomir 1707IZERSKA GRUPA BIEGOWADOBRZEŃ MAŁYM3017M 2803:27:21.1003:27:35.40+00:33:496:548.7
30GROMADA Piotr 1659TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM3018M 2903:28:11.7003:28:42.85+00:34:566:568.6
31WOJNAROWCZ Tomasz 1872OBOZYBIEGOWE.PL/SPARTANIEDZIECIĄWARSZAWAM3019M 3003:30:19.2003:30:36.10+00:36:497:008.6
32POSADOWSKI Cyprian 1741ZŁOTORYJAM3020M 3103:31:22.5003:31:49.45+00:38:037:028.5
33OCHAŁEK Piotr 1580PRZEMYŚLM3021M 3203:31:45.2003:32:03.90+00:38:177:038.5
34FRISZ Jakub 1547ŁÓDŹM3022M 3303:32:07.4503:32:37.35+00:38:517:048.5
35KASPEREK Piotr 1756LUBLINM3023M 3403:33:51.6003:34:09.90+00:40:237:078.4
36SZUFNARA Adrian 1887WARSZAWAM206M 3503:33:52.3503:34:10.20+00:40:237:078.4
37PIĄTEK Beata 1717ŁAŃCUTK302K 203:35:11.4503:35:31.25+00:41:457:108.4
38SOWIŃSKI Marcin 1678WARSZAWAM3024M 3603:35:01.2003:35:49.20+00:42:027:108.4
39CHORABIK Armand 1874ZABIEGANI MIELECMIELECM207M 3703:37:19.2503:37:28.35+00:43:427:148.3
40KRAMER Rafał 1742BIEGIEMRADOMRADOMM501M 3803:37:21.0003:37:38.35+00:43:527:148.3
41DZIERGIEWICZ Andrzej 1576OSTRÓDAM208M 3903:37:07.1503:37:38.95+00:43:527:148.3
42DZIECIĄTKO Karol 1746KORYTNICAM209M 4003:37:02.2003:37:39.15+00:43:527:148.3
43KUCHARSKI Waldemar 1793SZCZECINM406M 4103:36:58.9003:37:41.35+00:43:557:138.3
44LEŚNIAK-POPIEL Marta 1564POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK401K 303:37:24.1503:37:48.25+00:44:027:148.3
45MAJCHROWSKI Jacek 1674BBL TARNOBRZEGTARNOBRZEGM407M 4203:38:11.5003:38:27.75+00:44:417:168.2
46MIKUŚKIEWICZ Piotr 1854RUN TEAM CHMIELNIKCHMIELNIKM3025M 4303:37:52.1503:38:28.65+00:44:427:158.3
47MIERZWIŃSKI Adam 1775STRZAŁKOWOM3026M 4403:37:58.9503:38:29.60+00:44:437:158.3
48KOTUŁA Rafał 1640MARKIM3027M 4503:39:47.6503:40:00.20+00:46:137:198.2
49SZABLA Marcin 1602SAINT GOBAIN SQUADGRABOWAM408M 4603:40:45.7003:40:55.30+00:47:097:218.2
50ARMACIŃSKI Filip 1722WOJAK TEAM***USTRZYKI DOLNEM2010M 4703:41:16.3003:41:53.60+00:48:077:228.1
51WAŁACH-BIŚTA Zuza 1615KATOWICEK303K 403:41:41.0003:42:19.90+00:48:337:238.1
52KASZYCKA Renata 1522USTRZYKI DOLNEK402K 503:42:00.7003:42:33.65+00:48:477:248.1
53GÓRSKI Adam 1818PIASECZNOM3028M 4803:43:08.5503:43:35.75+00:49:497:268.1
54NOWICKI Piotr 1863HARDKOROWA TURYSTYKA JOGGINGOWAWARSZAWAM3029M 4903:43:32.9503:44:20.60+00:50:347:278.1
55JAROMIRSKA Elżbieta 1882RZESZÓWK304K 603:44:14.4503:44:28.80+00:50:427:288
56PIĄTEK Bartosz 1820RZESZÓWM2011M 5003:43:55.2503:44:40.55+00:50:547:278
57PACIA Sebastian 1780ŁAŃCUTM3030M 5103:45:02.5503:45:28.30+00:51:427:308
58KUŹMICZ Wojciech 1795ŁAŃCUTM3031M 5203:45:02.3003:45:28.50+00:51:427:308
59HAERTEL Benedikt 1759MÜNSTERM3032M 5303:45:10.5003:45:43.95+00:51:577:308
60KRUKAR Jakub 1660MUENSTERM3033M 5403:45:10.0503:45:44.10+00:51:577:308
61PITAS Andrzej 1883ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM409M 5503:45:02.7503:45:52.60+00:52:067:308
62WALASZCZYK Piotr 1642ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3034M 5603:46:44.1003:47:06.65+00:53:207:337.9
63ŚLEZIAK Tomek 1856OPOLEM3035M 5703:47:30.2503:47:49.50+00:54:037:357.9
64MUCHA Aleksandra 1537DĄBRÓWKAK201K 703:47:37.8003:48:18.70+00:54:327:357.9
65MAZUR Bartosz 1645SOSNOWIECM3036M 5803:48:18.6503:48:34.30+00:54:487:367.9
66JAKUBECKI Michał 1577STALOWA WOLAM2012M 5903:49:05.4003:49:47.90+00:56:017:387.9
67GIBAŁA Marcin 1695BOCHNIAM4010M 6003:50:30.4003:50:57.85+00:57:117:417.8
68SZMIDT Karol 1683SZMIDT I SYNŚLESINM3037M 6103:50:28.8503:50:58.60+00:57:127:407.8
69ZIELIŃSKI Dariusz 1680FUZJO-SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM3038M 6203:50:43.0003:51:09.35+00:57:237:417.8
70DYLEWSKI Paweł 1668FIZJO-SPORTŁĘCZNAM3039M 6303:50:42.0003:51:09.45+00:57:237:417.8
71KOŁODZIEJCZYK Maciej 1667ŁĘCZNAM3040M 6403:50:42.8003:51:09.65+00:57:237:417.8
72GRZANECKA Mirosława 1826ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK403K 803:51:15.2003:51:40.60+00:57:547:427.8
73KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1829ORNIS SIEDLCESIEDLCEM4011M 6503:51:14.9003:51:40.60+00:57:547:427.8
74WOŹNIAK Janusz 1561PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM502M 6603:51:36.3003:51:59.00+00:58:127:437.8
75KOWALICKI Marcin 1858Z BUTA WJEŻDZAMGÓRNOM2013M 6703:53:20.0003:53:45.75+00:59:597:467.7
76PATRO Jacek 1789BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM3041M 6803:53:28.3003:53:46.60+01:00:007:467.7
77NOWAKOWSKI Leszek 1803BIAŁOGARDM3042M 6903:53:07.1503:53:46.70+01:00:007:467.7
78KRUKAR Adam 1646IWONICZM4012M 7003:53:17.7003:53:48.20+01:00:017:467.7
79MILEWSKI Łukasz 1656SZCZECINM3043M 7103:53:22.7003:53:51.15+01:00:047:467.7
80LEWANDOWSKA Ewa 1666KBARTURÓWEK ŁÓDŹŁÓDŹK501K 903:53:33.7003:53:53.20+01:00:067:477.7
81ŚLUSARCZYK Maciej 1559STALOWA WOLAM3044M 7203:53:57.1503:54:12.55+01:00:267:477.7
82SZAŁAS Ewa 1753KATOWICEK305K 1003:54:55.9003:55:13.55+01:01:277:497.7
83SĘKOWSKA Agata 1850ZIELONA GÓRAK202K 1103:55:00.8503:55:22.25+01:01:367:507.7
84KĘDREK Emil 1810HABYSLIPNICA DOLNAM4013M 7303:55:01.2003:55:22.90+01:01:367:507.7
85MILEWSKI Konrad 1655LEGNICAM2014M 7403:54:54.9503:55:23.50+01:01:377:497.7
86ZIELONKA Maksymilian 1859Z BUTA WJEŻDZAMGÓRNOM3045M 7503:55:10.5003:55:36.30+01:01:507:507.7
87WIERZBA Piotr 1643DEADLIFTPRZECŁAWM3046M 7603:56:01.5003:56:31.00+01:02:447:527.6
88POMORSKI Marcin 1555BIAŁA PODLASKAM4014M 7703:58:27.3003:58:42.10+01:04:557:567.5
89APANOWICZ Piotr 1736WARSZAWAM4015M 7803:58:18.4503:58:53.45+01:05:077:567.6
90PILECKI Paweł 1729ACCENTURE - ACCELERATEKLAUDYNM3047M 7903:58:44.1003:59:32.55+01:05:467:577.5
91GLINKA Jakub 1557JÓZEFÓWM2015M 8003:59:02.1003:59:42.25+01:05:567:587.5
92KARASEK Grzegorz 1600NIEGOWONICEM3048M 8104:00:04.7004:00:19.05+01:06:328:007.5
93QUIRINI Ewa 1769NOWY TARGK306K 1203:59:43.1504:00:19.80+01:06:337:597.5
94JAŚLARZ Jarek 1845IRONMAN CS SZCZECINSZCZECINM503M 8204:00:48.9504:01:05.50+01:07:198:017.5
95SKRZYPEK Krzysztof 1676KLICZ BANDABYTOMM3049M 8304:01:41.9504:01:56.25+01:08:108:037.4
96ŁYSZCZARZ Błażej 1755BYDGOSZCZM3050M 8404:01:34.4504:02:01.60+01:08:158:037.5
97GRABOWSKI Sebastian 1633ENDORŚWINKILUBARTÓWM3051M 8504:02:14.6504:02:51.60+01:09:058:047.4
98WILCZYŃSKI Witold 1651KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM3052M 8604:02:59.2004:03:32.75+01:09:468:057.4
99ANTOSZ Bogdan 1834SIENIAWAM4016M 8704:04:48.0004:05:11.95+01:11:258:097.4
100CEGIEŁKO Paweł 1542LUBLINM4017M 8804:05:26.0504:06:15.00+01:12:288:107.3
101HEJNAR Jerzy 1802KROSNOM3053M 8904:07:12.5504:07:38.90+01:13:528:147.3
102RYZIŃSKI Ryszard 1621WARSZAWAM4018M 9004:08:19.9004:09:02.70+01:15:168:167.2
103GRABOWSKA Kamila 1627WARSZAWAK203K 1304:08:18.4504:09:03.65+01:15:178:167.2
104ZIELASKOWSKI Michał 1628WARSZAWAM4019M 9104:08:18.8504:09:04.35+01:15:188:167.2
105WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1718ŁAŃCUTM4020M 9204:08:45.8504:09:05.50+01:15:198:177.2
106CORA Krzychu 1866ENDURANCE TEAMLUSZOWICEM4021M 9304:08:51.7004:09:13.45+01:15:278:177.2
107PASIAK Przemysław 1693ŁĘCZNAM3054M 9404:08:55.1504:09:21.20+01:15:348:177.2
108CZARNIK Stanisław 1503MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3055M 9504:09:11.0504:09:55.70+01:16:098:187.2
109BARSZCZ Marek 1630BARANOWRUNWOLA BARANOWSKAM3056M 9604:09:30.7504:10:04.15+01:16:178:197.2
110TRYGAR Martyna 1611FINISZ RYMANÓWRYMANÓW ZDRÓJK204K 1404:09:39.7504:10:06.20+01:16:198:197.2
111WARZYŃSKI Beniamin 1575TARNOBRZEGM3057M 9704:13:01.3504:13:30.20+01:19:438:267.1
112KAWA Paweł 1649WWW.WTEMAGENCJA.PLJÓZEFOSŁAWM3058M 9804:12:58.9004:13:38.90+01:19:528:257.1
113SZWAŁEK Krzysztof 1839ZBYDNIÓWM3059M 9904:13:15.7504:13:57.90+01:20:118:267.1
114KRYGIER Rafał 1625NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA GEMINIŻYCHLINM4022M 10004:13:35.6004:14:04.90+01:20:188:277.1
115CEBRAT Ewa 1565SOSNOWIECK404K 1504:13:43.9004:14:08.15+01:20:218:277.1
116KRYSIŃSKI Witold 1524GNIEZNOM3060M 10104:14:49.5504:15:29.35+01:21:438:297.1
117AMBICKI Miłosz 1809RZESZÓWM2016M 10204:15:10.8504:15:54.20+01:22:078:307.1
118FASZCZEWSKI Adam 1694WARSZAWAM3061M 10304:15:55.4504:16:16.70+01:22:308:317
119KSIAZEK Leszek 1835MELIORANTKRAKÓWM4023M 10404:15:59.7004:16:36.70+01:22:508:317
120KUBISIAK Marta 1514OSTRÓW WLKP.K205K 1604:16:05.2004:16:37.85+01:22:518:327
121KUBISIAK Dariusz 1521OSTRÓW WLKP.M504M 10504:16:05.6004:16:38.05+01:22:518:327
122MATYJA Paweł 1785GSK RUNNERS TEAMCZELADŹM3062M 10604:16:07.6504:16:43.05+01:22:568:327
123KNOLL Leszek 1529GLIWICEM3063M 10704:16:38.0504:17:16.35+01:23:308:337
124SZTERN Łukasz 1535JACEGBIEGA / 2H2SWARSZAWAM3064M 10804:17:00.7004:17:31.50+01:23:458:347
125SKORUPIŃSKA Katarzyna 1644KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK307K 1704:17:06.2504:17:34.30+01:23:488:347
126KŁOŚ Artur 1761PKO BANK POLSKILUBLINM3065M 10904:17:00.4004:17:35.00+01:23:488:347
127LENART-KŁOŚ Katarzyna 1760PKO BANK POLSKILUBLINK308K 1804:17:01.1004:17:35.15+01:23:488:347
128STUDZIŃSKI Jakub 1612WARSZAWAM3066M 11004:18:06.6504:18:30.15+01:24:438:367
129MIŁOŃ Aleksandra 1873SYLVECORZESZÓWK206K 1904:18:25.7004:18:51.30+01:25:058:367
130PISARCZYK Jakub 1865MICHAŁOWICEM4024M 11104:18:20.3004:18:51.60+01:25:058:367
131WALENTOWSKI Maciej 15172H2SWARSZAWAM3067M 11204:18:21.6004:18:52.50+01:25:068:367
132BRĄGOSZEWSKI Paweł 1682OTWOCKM4025M 11304:18:14.1004:18:52.65+01:25:068:367
133MIĄDZEL Katarzyna 1828ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKK309K 2004:18:20.3004:18:59.20+01:25:128:367
134GADAMSKA-KABATA Paulina 1598GDAŃSKK3010K 2104:18:43.8504:19:19.75+01:25:338:377
135KALANDYK Aga 1733OŻARÓW MAZOWIECKIK405K 2204:19:33.4504:20:01.40+01:26:158:396.9
136GMAJ Karolina 1507GRÓJECK3011K 2304:20:11.0504:20:38.40+01:26:528:406.9
137LACH Agnieszka 1843EKSPEDYCJA MRÓWKAWADOWICEK406K 2404:20:33.3504:20:56.55+01:27:108:416.9
138GRZYB Sławek 1842EKSPEDYCJA MRÓWKAJAROSZOWICEM4026M 11404:20:34.2004:20:56.75+01:27:108:416.9
139MALCZEWSKI Konrad 1764MTB MOSIR DUKLADUKLAM3068M 11504:23:02.2504:23:34.70+01:29:488:466.8
140WIERCIŃSKI Łukasz 1786GSK RUNNERS TEAMOPOLEM3069M 11604:23:10.7504:23:46.80+01:30:008:466.8
141ROSŁON Tomasz 1679NEW BALANCE ESKA TEAMOTWOCKM4027M 11704:23:09.4004:23:47.00+01:30:008:466.8
142KAWALEC Bartłomiej 1549WWW.WEDKI.PLLUBLINM4028M 11804:23:21.5004:23:53.90+01:30:078:466.8
143BIAŁEK Mariusz 1639ENDURANCE TEAMKATOWICEM3070M 11904:23:39.1004:24:00.15+01:30:138:476.8
144WRÓBEL Bartłomiej 1500CISNACISNAM4029M 12004:25:15.7504:25:31.95+01:31:458:506.8
145SZYMELFENIG Gabriela 1544ŁÓDŹK3012K 2504:25:11.0504:25:40.95+01:31:548:506.8
146ŻUKOWSKI Grzegorz 1641ENDURANCE TEAMKATOWICEM4030M 12104:25:21.6004:25:42.45+01:31:568:506.8
147LISOWSKA Kamila 1635CROSSFIT ZABRZEZABRZEK3013K 2604:26:07.7004:26:27.95+01:32:418:526.8
148KRUK Krzysztof 1636CROSSFIT ZABRZEZABRZEM3071M 12204:26:07.4504:26:28.05+01:32:418:526.8
149MAZAN Eliza 1844SZCZECINK3014K 2704:26:29.8504:27:03.40+01:33:178:536.8
150PLEŚNIAR Lucyna 1822WARSZAWAK407K 2804:26:36.9004:27:19.45+01:33:338:536.8
151GIEC Piotr 1740GDANSKM3072M 12304:26:44.1504:27:23.60+01:33:378:536.7
152SZYMAŃSKI Piotr 1862ZATORYM4031M 12404:27:03.3504:27:30.80+01:33:448:546.7
153SZYMAŃSKI Artur 1579WARSZAWAM4032M 12504:27:05.3504:27:32.00+01:33:458:546.7
154FLIS Piotr 1744DANIEL'S TEAMKRAKOWM3073M 12604:27:35.1504:28:05.55+01:34:198:556.7
155NAPIERALSKA Milena 1787TORUŃK207K 2904:28:21.4504:29:06.95+01:35:208:566.7
156BLAUT Marcin 1855NIGHT RUNNERSKRAKÓWM4033M 12704:28:42.1504:29:13.60+01:35:278:576.7
157ŚLIWA Justyna 1523ŻURAWICAK208K 3004:28:29.9004:29:14.35+01:35:288:576.7
158GAJDECKI Tomek 1531ACCENTUREWARSZAWAM3074M 12804:28:28.9504:29:15.35+01:35:298:566.7
159WRÓBLEWSKA Joanna 1618UNISŁAWK408K 3104:28:32.8004:29:16.35+01:35:308:576.7
160KOLCZYŃSKI Jarosław 1823EMOTIVO.COM.PLŁÓDŹM3075M 12904:28:30.3004:29:16.60+01:35:308:576.7
161WILK Monika 1726WARSZAWAK3015K 3204:28:31.1504:29:17.70+01:35:318:576.7
162KOWALEWSKA Izabela 1840PIASECZNO RUNNINGPIASECZNONK3016K 3304:29:15.8504:29:55.00+01:36:088:586.7
163WOJTYCZKA Katarzyna 1648AMCSSRUDA ŚLĄSKAK3017K 3404:29:34.0504:29:55.40+01:36:098:596.7
164WOJCIECHOWSKI Konrad 1702KRAKÓWM3076M 13004:29:33.3504:29:56.10+01:36:098:596.7
165WRÓBLEWSKI Łukasz 1607NOWA HUTAKRAKÓWM2017M 13104:29:39.8004:30:01.75+01:36:158:596.7
166URBANEK Małgorzata 1830WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAK409K 3504:29:22.0004:30:05.10+01:36:188:586.7
167ĆWIEK Paweł 1593KRAKÓWM3077M 13204:29:42.9504:30:09.05+01:36:228:596.7
168BĄK Katarzyna 1870KRAKÓWK209K 3604:29:47.4504:30:17.80+01:36:318:596.7
169CYGAN Sylwia 1788KRAKÓWK3018K 3704:29:48.0004:30:17.90+01:36:318:596.7
170KRZYŻAK Łukasz 1701BOCHNIAM3078M 13304:30:18.2004:30:41.45+01:36:559:006.7
171CZAJKOWSKI Łukasz 1838STALOWA WOLAM3079M 13404:29:59.7504:30:42.80+01:36:568:596.7
172WARZOCHA Ryszard 1857WARSZAWAM505M 13504:31:05.9504:31:34.00+01:37:479:026.6
173SPYCHALSKI Radosław 1563BYDGOSZCZM3080M 13604:31:09.2504:31:47.55+01:38:019:026.6
174ŚLUSARSKI Włodzimierz 1781OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM506M 13704:31:42.8504:31:59.70+01:38:139:036.6
175ROSÓŁ Rafał 1665EXTREME HDK BYTOMBYTOMM3081M 13804:32:10.2004:32:24.50+01:38:389:046.6
176KOLKA Peter 1658LONDONM2018M 13904:32:25.4504:32:46.50+01:39:009:046.6
177WUJDA Magdalena 1712KRAKOWK3019K 3804:33:44.6004:34:18.50+01:40:329:076.6
178NAWROT Waldek 1713KRAKOWM4034M 14004:33:45.4504:34:18.90+01:40:329:076.6
179BRZOZOWSKA Magdalena 1613TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAK3020K 3904:33:54.6004:34:33.35+01:40:479:076.6
180KOSTERA Katarzyna 1614VEGE RUNNERSWARSZAWAK3021K 4004:33:54.4004:34:33.35+01:40:479:076.6
181STARCZEWSKA Sylwia 1797ŁOMIANKIK4010K 4104:34:19.8004:34:56.80+01:41:109:086.6
182KUKAWSKA Joanna 1879COCA-COLA RUNNERSWARSZAWAK502K 4204:35:08.5504:35:36.40+01:41:509:106.5
183GONCERZEWICZ Anna 1582STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWK3022K 4304:35:57.6004:36:25.50+01:42:399:116.5
184SAWA Anna 1508ANNA.SAWA@ME.COMWARSZAWAK4011K 4404:36:20.4004:36:49.45+01:43:039:126.5
185SZABLA Magdalena 1603BIEGAJ Z BANANEMGRABOWAK3023K 4504:36:59.5504:37:14.50+01:43:289:146.5
186KARASEK Magdalena 1601BIEGAJ Z BANANEMNIEGOWONICEK3024K 4604:36:59.1504:37:14.65+01:43:289:136.5
187KAWALEC Kamil 15507 PIWEK GÓRNIK LUBLINLUBLINM3082M 14104:36:46.9504:37:19.30+01:43:339:136.5
188TERZONI Karina 1616SLOW SPORTWARSZAWAK3025K 4704:37:03.2004:37:31.95+01:43:459:146.5
189TERZONI Christian 1620WARSZAWAM3083M 14204:37:02.9004:37:32.50+01:43:469:146.5
190CZYKALSKI Grzegorz 1846SIENIAWAM4035M 14304:37:30.9004:37:55.00+01:44:089:156.5
191KRASOWSKA Matylda 1516USTRZYKI DOLNEK3026K 4804:37:21.0004:38:00.10+01:44:139:146.5
192BILSKI Marek 1754WARSZAWAM4036M 14404:38:03.0504:38:53.45+01:45:079:166.5
193MALAROWSKA Elżbieta 1783GSK RUUNERS TEAMWARSZAWAK2010K 4904:39:25.6504:40:00.50+01:46:149:186.4
194MOCZYDŁOWSKI Łukasz 1792NSZSZELIGIM4037M 14504:40:34.1004:40:59.10+01:47:129:216.4
195BARANIAK Izabela 1654WARSZAWAK3027K 5004:40:26.6504:41:08.20+01:47:219:206.4
196WARZYBOK Marcin 1589RZESZÓWM3084M 14604:40:40.6004:41:09.60+01:47:239:216.4
197CZYŻEWSKI Przemysław 1791NSZWARSZAWAM3085M 14704:41:01.1504:41:28.75+01:47:429:226.4
198DEMKO Anna 1763GSK RUNNERS TEAMMAŁA NIESZAWKAK2011K 5104:40:55.9504:41:31.35+01:47:459:216.4
199WIERZBICKI Paweł 1634TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM4038M 14804:42:57.9504:43:29.70+01:49:439:256.4
200JANIK Dominika 1861NIGHT RUNNERSKRAKÓWK2012K 5204:42:59.2004:43:32.15+01:49:459:266.4
201HORGAN Tara 1723WROCŁAWK3028K 5304:43:16.5504:43:48.30+01:50:029:266.4
202OPALIŃSKI Bartłomiej 1724WROCŁAWM3086M 14904:43:16.4004:43:48.75+01:50:029:266.4
203SŁOTA Małgorzata 1568DĄBRÓWKAK3029K 5404:43:19.9004:43:51.40+01:50:059:266.4
204ORLON Edyta 1502GDAŃSKK2013K 5504:44:08.5004:44:33.10+01:50:469:286.3
205BAUTECKI Piotr 1505GDYNIAM3087M 15004:44:11.1504:44:35.85+01:50:499:286.3
206ZEMŁA Piotr 1800GLIWICEM4039M 15104:43:54.4004:44:41.15+01:50:549:276.3
207UJMA Paweł 1773JAROSŁAWM3088M 15204:44:34.6004:44:59.75+01:51:139:296.3
208DRONKA Dominik 1590RZESZÓWM3089M 15304:44:32.2504:45:00.95+01:51:149:296.3
209KALANDYK Robert 1732WŁÓCZYBIEGIOŻARÓW MAZOWIECKIM4040M 15404:44:37.8504:45:05.90+01:51:199:296.3
210RYCHLIK Tomasz 1731WARSZAWAM4041M 15504:44:44.6504:45:28.45+01:51:429:296.3
211LUTOBORSKI Tomasz 1569OTWOCKM2019M 15604:45:22.1004:45:57.35+01:52:119:306.3
212MAJER Andrzej 1798OPOLEM3090M 15704:46:34.0004:46:51.50+01:53:059:336.3
213SIECZKOWSKI Artur 1533NATURAL BORN RUNNERSKOSTRZYN NAD ODRĄM4042M 15804:46:17.0004:46:51.50+01:53:059:326.3
214OLSZANKA Anna 1520OTWOCKK4012K 5604:46:24.4004:46:51.60+01:53:059:326.3
215WOŹNIAK Katarzyna 1545ŁÓDŹK3030K 5704:46:56.4504:47:26.10+01:53:399:336.3
216KURAS-SMOLNIK Magdalena 1669SIERADZBIEGA.PLCHOJNEK3031K 5804:46:50.1004:47:35.65+01:53:499:336.3
217BRYSIAK Ziemowit 1567WROCŁAWM4043M 15904:48:06.6504:48:38.20+01:54:519:366.2
218DĘBOWSKI Błażej 16321986WARSZAWAM3091M 16004:48:21.3504:49:01.35+01:55:159:366.2
219DRABIK Jacek 1824KRAKOWM507M 16104:48:43.5004:49:08.50+01:55:229:376.2
220MIEDZINSKI Piotr 1657MSD RUNNING CLUBŁOMIANKI DOLNEM4044M 16204:48:45.3504:49:11.90+01:55:259:376.2
221PABISEK Anna 1588KRAKÓWK3032K 5904:49:33.2004:50:16.70+01:56:309:396.2
222ABRAMCZYK Eliza 1821WARSZAWAK4013K 6004:49:33.6004:50:17.95+01:56:319:396.2
223BRZEZIŃSKI Mateusz 1509WARSZAWAM4045M 16304:49:47.8504:50:29.45+01:56:439:396.2
224ROSZKOWSKA Sylwia 1546ŁÓDŹK3033K 6104:50:15.4504:50:45.65+01:56:599:406.2
225CZEPIEC Agata 1832NIGHT RUNNERSKRAKOWK3034K 6204:50:32.8004:51:03.90+01:57:179:416.2
226OLESZAK Małgorzata 1538OLKUSZK4014K 6304:51:39.3004:52:15.65+01:58:299:436.2
227HOJSZYK Maciej 1629POZNAŃM3092M 16404:51:38.9504:52:18.65+01:58:329:436.2
228GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1587POLSKA NOWA WIESK4015K 6404:54:00.1504:54:22.10+02:00:359:486.1
229GAWRON Bartłomiej 1586CALLTECH BARTŁOMIEJ GAWRONPOLSKA NOWA WIESM4046M 16504:54:00.1504:54:22.10+02:00:359:486.1
230ZARĘBA Julia 1749NIE ZA DALEKOLUSÓWKOK2014K 6504:54:38.1004:55:16.15+02:01:299:496.1
231KRAWCZYK Sylwia 1685BIEGAJĄCE SMS-KIŁASKK3035K 6604:54:41.9504:55:19.30+02:01:339:496.1
232ALEKSANDER Sylwia 168832 BLTŁASKK3036K 6704:54:41.5004:55:19.35+02:01:339:496.1
233WOLSKI Kamil 1540BIEGAM NA TARCHOMINIEDĘBE WIELKIEM3093M 16604:55:15.1004:56:00.75+02:02:149:506.1
234WOLSKA Milena 1541BIEGAM NA TARCHOMINIEDĘBE WIELKIEK3037K 6804:55:15.6004:56:00.80+02:02:149:506.1
235SZMYD Kamil 1752WOJAK TEAM***USTRZYKI DOLNEM2020M 16704:56:31.5004:57:09.25+02:03:239:536.1
236DZIOPA Paweł 1527WKURW_TEAMKIELCEM4047M 16804:58:03.5004:58:45.05+02:04:589:566
237ROBAK Marlena 1700ALBATROSYWARSZAWAK2015K 6904:58:29.5504:58:50.70+02:05:049:566
238SMOLIŃSKI Jakub 1610TS OUR TEAMPOZNAŃM2021M 16904:58:37.7004:59:00.10+02:05:139:576
239IŁOWIECKI Mariusz 1766KRASNYSTAWM508M 17005:01:45.2005:02:17.55+02:08:3110:036
240ROGALA Magdalena 1619SOSNOWIECK3038K 7005:02:23.5505:02:38.75+02:08:5210:046
241STUDZIŃSKA Sylwia 1847HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK3039K 7105:02:36.2005:02:56.65+02:09:1010:055.9
242TULEJKO Paula 1539HUSARIA RACE TEAMPABIANICEK2016K 7205:02:36.2005:02:56.70+02:09:1010:055.9
243NOWIK Tomasz 1852WARSZAWAM3094M 17105:03:17.5505:03:40.10+02:09:5310:065.9
244MAŁYSA Łukasz 1543ORZESZEM3095M 17205:03:15.4005:03:47.45+02:10:0110:065.9
245KRZTOŃ Krzysztof 1831WARSZAWAM2022M 17305:04:43.2005:05:29.30+02:11:4310:095.9
246ŁUKASIAK Ksenia 1622WARSZAWAK2017K 7305:04:43.0505:05:29.30+02:11:4310:095.9
247PAWŁOWSKA Anna 1720DOLICEK3040K 7405:05:21.1505:05:41.55+02:11:5510:105.9
248KARDACH Marcin 1609NOWY TOMYŚLM2023M 17405:05:35.2505:05:58.50+02:12:1210:115.9
249DAWID Mirosław 1534OPATÓWM509M 17505:06:09.5505:06:34.45+02:12:4810:125.9
250GANCARCZYK Bartek 1819TYCZYNM2024M 17605:05:47.0005:06:34.45+02:12:4810:115.9
251DAWID Honorata 1532OPATÓWK4016K 7505:06:10.1005:06:34.85+02:12:4810:125.9
252WRÓBEL Ewelina 1662RASZYNK2018K 7605:06:19.2505:06:53.25+02:13:0710:125.9
253TOMKIEWICZ Bożena 1663CZARNA GÓRNAK4017K 7705:06:30.0005:07:04.20+02:13:1710:135.9
254KOWALCZYK Mariusz 1566ŻÓŁWINM4048M 17705:06:33.8005:07:17.95+02:13:3110:135.9
255LAMM Magdalena 1794GYM BOX OPOLEOPOLEK3041K 7805:09:16.9505:09:36.75+02:15:5010:185.8
256PIETRZYKOWSKA Monika 1777RADOMK4018K 7905:09:29.1505:09:47.45+02:16:0110:185.8
257KŁUDKIEWICZ Antonina 1548STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEK2019K 8005:11:15.0005:11:42.65+02:17:5610:225.8
258MACIEJEWSKI Karol 1779BIEGIEM RADOM!RADOMM4049M 17805:12:05.1505:12:22.70+02:18:3610:245.8
259WASILEWSKA Marzena 1778BIEGIEM RADOM!RADOMK4019K 8105:12:03.6505:12:22.70+02:18:3610:245.8
260DREWNIK Robert 1881WARSZAWAM3096M 17905:12:53.6005:13:42.35+02:19:5610:255.8
261KRZYWICKI Tomasz 1715SCADOR.COMPOZNAŃM4050M 18005:14:05.4005:14:43.05+02:20:5610:285.7
262GADAJ Magdalena 1703KRAKÓWK3042K 8205:17:12.8005:17:36.10+02:23:4910:345.7
263STELMASZCZYK Konrad 1827WARSZAWAM4051M 18105:21:22.3505:21:41.25+02:27:5510:425.6
264RAFALSKI Marcin 1825WARSZAWAM4052M 18205:21:22.1505:21:41.25+02:27:5510:425.6
265ZIEMKOWSKA Monika 1853BIEGOLUDKIŻARÓWK4020K 8305:21:32.5505:21:50.20+02:28:0310:435.6
266RZECZKOWSKI Maciej 1711OTWOCKM4053M 18305:21:28.2005:22:15.55+02:28:2910:425.6
267KUŚMIERSKI Krzysztof 1721WKG IM WALEREGO GOETLAWARSZAWAM4054M 18405:21:27.9005:22:15.85+02:28:2910:425.6
268MITURA Marek 1790WARSZAWAM4055M 18505:22:35.0505:22:56.50+02:29:1010:455.6
269BARYZA Robert 1560CIECHOCINEKM4056M 18605:22:39.4005:23:17.70+02:29:3110:455.6
270SADOWIŃSKA Adriana 1525NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4021K 8405:22:37.9005:23:18.25+02:29:3210:455.6
271MAŚLANKA Ireneusz 1584NIGHT RUNERS GLIWICEGLIWICEM5010M 18705:23:03.6505:23:37.55+02:29:5110:465.6
272ŚWIECZKOWSKI Wiesław 1504WIESIU BIEGASZCZODROWOM3097M 18805:23:10.0005:23:45.00+02:29:5810:465.6
273GAGAS Aleksandra 1686KITA TEAM/CELIRONMANŁÓDŹK3043K 8505:26:23.6505:27:00.30+02:33:1410:525.5
274BISKUPSKI Błażej 1848ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹM4057M 18905:26:31.0505:27:06.05+02:33:1910:535.5
275KACZMAREK Emilia 1725ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹK4022K 8605:26:30.9005:27:06.30+02:33:2010:535.5
276PRZYBYLSKA Magdalena 1774GRÓJECK3044K 8705:26:37.3005:27:08.45+02:33:2210:535.5
277FURMAN Michał 1512OCHAJO RUN & FRIENDSKRAKÓWM3098M 19005:26:39.0005:27:14.55+02:33:2810:535.5
278BEŁKOT Dariusz 1697MIKOŁÓWM5011M 19105:26:46.3505:27:28.35+02:33:4210:535.5
279MITKOWSKI Paweł 1672PUŁTUSKM2025M 19205:26:49.6005:27:30.50+02:33:4410:535.5
280GAJDA Ewa 1528OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK3045K 8805:26:52.0005:27:31.40+02:33:4510:535.5
281DRATWICKA Agnieszka 169212TRIWARSZAWAK4023K 8905:37:14.2505:37:58.20+02:44:1111:145.3
282SALUDA Anna 1581STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAK4024K 9005:37:49.3505:38:17.60+02:44:3111:155.3
283KIJEWSKA- RAJ Karolina 1670SIERADZK3046K 9105:37:59.7505:38:44.75+02:44:5811:155.3
284RYBIENIK Anna 1727WARSZAWAK3047K 9205:38:00.1005:38:45.00+02:44:5811:165.3
285BIŚ Rafał 1594KLUCZEM5012M 19305:40:46.8505:41:29.95+02:47:4311:215.3
286FRITSCH Iwona 1606NA PEWNO SZCZECINSZCZECINK4025K 9305:43:43.0505:44:06.60+02:50:2011:275.2
287BLOK Barbara 1869KROSNOK2020K 9405:46:23.9005:47:00.20+02:53:1311:325.2
288JEŻEWSKA Sylwia 1737DRUŻYNA SZPIKUROSNÓWKOK4026K 9505:46:22.0005:47:00.30+02:53:1411:325.2
289CZYŻEWSKA Ewelina 1604WARSZAWAK2021K 9605:46:53.1505:47:17.40+02:53:3111:335.2
290MAŁŻ Daniel 1605JAKTORÓWM2026M 19405:46:54.0005:47:17.60+02:53:3111:335.2
291BOCHENEK Janusz 1591WKURW_TEAMKIELCEM602M 19505:49:00.2005:49:44.30+02:55:5811:385.2
292OTOROWSKA Aleksandra 1631WKURW_TEAMGLIWICEK3048K 9705:50:47.5505:51:21.60+02:57:3511:415.1
293GONCERZEWICZ Marek 1583STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWM3099M 19605:52:48.2005:53:16.90+02:59:3011:455.1
294PANCZENKO Kamil 1511OWM LUBLINLUBLINM2027M 19705:57:20.0005:58:01.80+03:04:1511:545
295SEREWA Paulina 1518OWM LUBLINLUBLINK2022K 9805:57:20.8505:58:02.15+03:04:1511:545
296JAREMCZUK-SADKOWSKA Agata 1677HURAGAN ŁBISKAPIASECZNOK4027K 9905:57:33.3005:58:16.65+03:04:3011:555
297TOMAS Beata 1706LUBOSZYCEK4028K 100   
298GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1513NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3049K 101   
299ŚWIĘCICKA Dagmara 1767WKURW_TEAMKIELCEK2023K 102   
300KOCYŁA Marzena 1719RUDNIKK4029K 103   
301PIASECKA Paulina 1671SIERADZK2024K 104   
MIRECKI Jan 1841WARSZAWAM40 DNF DNF--
NOWOTARSKA Anita 1526USTRZYKI DOLNEK40 DNF DNF--
Znaleziono 303 wynik(ów)