KARTUZY TRIATHLON MTB 2016

Organizator/ Organizer:
Gmina Kartuzy
Data/ Date:
2016-07-30
Miejsce/ Place:
Kartuzy
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
144
Wystartowało/ Started:
99
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
98
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.75km | 0.9km | 20.9km | 21km | 21.6km | 22.8km | 23.4km | 24km | 24.6km | 25.2km | 25.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Sztafety

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk0.75kmPoz 20kmPoz 0.6km1.8km2.4km3km3.6km4.2km4.8km5kmPozCzas
netto
26km
Czas
łączny
26km
Różn/ Gap
                   
1CZAJKOWSKI Paweł 18BCT TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKAMężczyźni100:13:01600:01:2800:44:16100:01:2500:02:1600:07:1800:09:5100:12:2300:14:5800:15:1800:17:3300:21:41701:21:51.3501:21:51.35 
2WYSŁOUCH Michał 137F3TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni200:12:44300:02:0000:48:13300:01:3800:02:0000:06:3700:08:5700:11:1600:13:3500:15:5400:18:1700:19:56201:24:31.6001:24:31.60+00:02:40
3KUPTZ Jakub 144KARTUZYPOLSKAMężczyźni300:14:472900:01:4500:48:55500:01:2600:02:0500:07:1600:09:5700:12:4200:15:2400:18:0800:19:39101:26:32.8001:26:32.80+00:04:41
4KARCZEWSKI Maksymilian 51UKS TRS SUSZSUSZPOLSKAMężczyźni400:11:44100:01:5200:53:291600:01:2900:01:5600:06:4000:09:0500:11:2800:13:5400:16:1700:18:4200:20:13301:28:47.3001:28:47.30+00:06:56
5CICHOSZ Remi 16TEMPO SPORTZURICHPOLSKAMężczyźni500:14:462800:02:5000:48:38400:01:2000:02:1400:07:2300:09:5800:12:3400:15:1200:17:5000:20:2600:22:14901:29:48.7001:29:48.70+00:07:57
6WYDARTY Emil 136ELKAPITANO.PL / TRIATHLON SERIES TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni600:14:292200:01:5500:50:39800:01:3100:02:0500:07:1100:09:4700:12:2300:14:5900:17:3700:20:1100:21:32601:30:06.9001:30:06.90+00:08:15
7DRGAN Marcin 25WANIEWSKI COACHING/CAR-LEXGDAŃSKPOLSKAMężczyźni700:13:04700:02:3300:51:201000:01:3800:02:0600:07:0100:09:3000:12:0100:14:3700:17:1200:19:4800:23:541501:32:29.2001:32:29.20+00:10:38
8KLASA Paweł 55SELA BIKE KASZUBYKARTUZYPOLSKAMężczyźni800:14:262100:02:2400:51:08900:01:4800:02:1400:07:3800:10:2200:13:0900:15:5900:18:5000:21:4000:23:151101:33:01.8001:33:01.80+00:11:10
9FRYDRYCH Sebastian 31OŚRODEK SZKOLENIA NURKÓW I PŁETWONURKÓW WPGDYNIAPOLSKAMężczyźni900:16:254100:01:5800:47:54200:01:3200:02:1700:07:4500:10:2700:13:0900:15:5700:16:1800:18:4200:25:503201:33:39.0001:33:39.00+00:11:48
10CZAJKOWSKI Piotr 19BCT TEAM/AGROLOK SPORT TEAMKOWALEWO POM.POLSKAMężczyźni1000:14:432600:01:3700:55:571900:01:2300:02:0400:06:5200:09:1700:11:4400:14:1000:16:3900:19:1200:20:35401:34:15.9001:34:15.90+00:12:24
11PRUSKI Wojciech 96KOBYSEWOPOLSKAMężczyźni1100:15:463400:02:2400:49:30700:01:5400:02:3100:08:3600:11:3800:14:4700:17:5400:20:5800:24:0400:25:523301:35:26.7501:35:26.75+00:13:35
12LIGENZA Zbigniew 70PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAMężczyźni1200:17:284800:02:4100:52:001200:01:5800:02:2700:08:1600:11:1300:14:1000:17:0200:20:0000:22:5700:24:512201:38:58.9001:38:58.90+00:17:07
13OLEJNICZAK Bartosz 82GDAŃSKPOLSKAMężczyźni1300:13:221100:02:0601:00:493900:01:2200:02:1500:07:3800:10:1600:12:5000:15:2500:18:0600:20:4400:21:59801:39:38.9501:39:38.95+00:17:47
14ŻYWNA Marcin 143CHWARZNO TRIGDYNIAPOLSKAMężczyźni1400:16:374300:03:0400:53:221500:01:5300:02:2900:08:3000:11:2800:14:2900:17:2600:20:2900:23:2800:24:492101:39:45.1501:39:45.15+00:17:54
15KACA Krzysztof 145UKS TRS SUSZSUSZPOLSKAMężczyźni1500:15:373200:02:2100:54:551800:01:4400:02:3000:08:3500:11:4300:14:5000:17:5500:20:5800:23:5500:25:523401:40:29.8001:40:29.80+00:18:38
16MACZYŃSKI Ryszard 74TRIATHLN TRÓJMIASTOGDYNIAPOLSKAMężczyźni1600:17:585400:02:0800:52:541400:01:4500:02:4100:09:0100:12:1200:15:1900:18:2200:21:3100:24:3800:26:263901:41:11.0001:41:11.00+00:19:20
17MOSTOWICZ Zbigniew 78PĘDZĄCE WIEWIÓRKILIDZBARKPOLSKAMężczyźni1700:17:415000:02:1000:56:012100:01:2000:02:3100:08:3000:11:3000:14:2600:17:1800:20:1800:23:0900:24:201801:41:32.8501:41:32.85+00:19:41
18KANAWKA Grzegorz 48GDAŃSKUKMężczyźni1800:16:254000:02:4400:58:562900:01:2300:02:1600:07:3100:10:1100:12:5200:15:3500:18:1300:20:5400:22:281001:41:56.3001:41:56.30+00:20:05
19PORTEE Wojciech 95GDYNIAPOLSKAMężczyźni1900:13:191000:02:5300:56:012000:01:5200:02:4600:09:1300:12:3600:16:0100:19:2300:22:4600:25:5900:27:585501:42:03.0001:42:03.00+00:20:12
20SZYMCZAK Marcin 122PŁOCKI KLUB KOLARSKIPŁOCKPOLSKAMężczyźni2000:20:497200:02:3400:51:591100:01:5500:02:3700:08:4000:11:5200:14:5500:17:5700:20:5700:23:4900:25:222801:42:39.1001:42:39.10+00:20:48
21TALAGA Łukasz 128POLSKAMężczyźni2100:13:351300:02:2900:59:333400:01:4800:02:3600:08:4200:11:4500:14:4500:17:4700:20:4300:23:3100:25:222901:42:47.0001:42:47.00+00:20:56
22ROGOWSKI Patryk 100POLSKAMężczyźni2200:23:478600:03:5100:52:361300:01:3400:02:2500:08:2000:11:1300:14:0200:17:0200:19:5400:21:14501:43:02.0001:43:02.00+00:21:11
23PAWIŃSKI Maciej 104CELIRONMANPOLSKAMężczyźni2300:13:251200:02:3300:58:492700:02:0400:02:3500:08:3900:11:4500:14:4900:17:5700:21:1100:24:2300:26:153501:43:06.0501:43:06.05+00:21:15
24GÓRSKI Dariusz 34GDYNIAPOLSKAMężczyźni2400:13:461500:02:3001:00:514000:01:3600:02:2900:08:1700:11:1400:14:0900:17:0600:20:0300:23:0200:24:351901:43:18.7001:43:18.70+00:21:27
25HINC Sławomir 37IZABELINPOLSKAMężczyźni2500:14:372300:03:1100:53:481700:02:0300:02:4500:09:3400:13:1300:16:5400:20:4500:24:3900:28:0400:29:496801:43:28.1001:43:28.10+00:21:37
26WAGNER Krzysztof 130BYDLINOPOLSKAMężczyźni2600:12:00200:02:2400:57:232200:02:2500:02:4800:10:1000:13:5100:17:2700:21:0600:24:3300:27:4900:29:186501:43:30.1501:43:30.15+00:21:39
27PIĘTA Sylwester 91STRASZYN BIEGASTRASZYNPOLSKAMężczyźni2700:14:252000:02:3300:59:293300:02:0900:02:2500:08:1300:11:0900:14:1200:17:1400:20:2000:23:2200:25:052501:43:41.1501:43:41.15+00:21:50
28PAULANIS Cyprian 85X-BIONIC TEAM POLANDWARSZAWAPOLSKAMężczyźni2800:16:404400:02:1500:59:043000:02:0200:02:2400:08:0100:10:5100:13:4200:16:3300:19:2100:22:1200:23:461301:43:47.8501:43:47.85+00:21:56
29KARCZEWSKI Jan 52UKS TRS SUSZGDASŃSKPOLSKAMężczyźni2900:13:551600:02:4201:01:204200:02:0100:02:2000:07:5200:10:3900:13:3600:16:3000:19:2500:22:1900:23:531401:43:51.9501:43:51.95+00:22:00
30SZYSZKA Tomasz 124SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni3000:12:59500:02:1001:02:525000:01:5400:02:3100:08:1100:11:0100:13:5600:16:5200:19:4000:22:3300:24:111601:44:06.5001:44:06.50+00:22:15
31NEUBAUER Szymon 80KARTUZYPOLSKAMężczyźni3100:14:503000:02:2101:02:434900:01:4800:02:2800:08:0400:10:5200:13:3800:16:3100:19:2700:22:2200:23:391201:45:21.4001:45:21.40+00:23:30
32MACIUSZONEK Jacek 72ALUŚ I MAKSGDAŃSKPOLSKAMężczyźni3200:14:051700:02:4601:00:183800:01:5100:02:3400:08:4300:11:4800:14:5400:18:0700:21:2200:24:3500:26:253801:45:25.8501:45:25.85+00:23:34
33KUKAWKA Maciej 66GRUDZIĄDZPOLSKAMężczyźni3300:16:143800:02:1400:58:252400:01:4100:02:3800:08:4500:11:5400:15:0500:18:2000:21:3900:24:5700:27:064301:45:40.8001:45:40.80+00:23:49
34DARDZINSKI Daniel 22SPORT EVONIEMCZPOLSKAMężczyźni3400:18:005500:02:0300:58:042300:01:5200:02:4000:08:5000:11:5300:15:0100:18:0500:21:1300:24:1500:26:163601:46:15.1001:46:15.10+00:24:24
35ŚMIEŁOWSKA Małgorzata 125GDYNIAPOLSKAKobiety100:14:452700:01:5501:01:104100:01:4200:02:3800:09:0300:12:2000:15:3900:18:5600:22:1300:25:3100:27:425001:47:14.2001:47:14.20+00:25:23
36RYCHLEWSKI Tomasz 102CZERNINPOLSKAMężczyźni3500:17:415100:03:2700:58:362500:02:0200:02:3500:08:3600:11:3500:14:3400:17:3600:20:3700:23:4000:25:293001:47:15.5501:47:15.55+00:25:24
37BIGAJ Andrzej 7DRUŻYNA AGDYNIAPOLSKAMężczyźni3600:25:229100:03:5800:48:57600:01:4500:02:3500:09:1100:12:3000:15:4800:19:0000:22:1300:25:3200:27:485101:47:50.6501:47:50.65+00:25:59
38BOBROWSKI Marcin 9ZAŁĘSKIE PIASKIPOLSKAMężczyźni3700:14:141800:02:4001:02:424800:01:3100:02:4300:08:5200:11:5900:15:1200:18:2700:21:4400:25:0300:27:144501:48:21.5001:48:21.50+00:26:30
39DRASZEWSKI Krzysztof 24ORKA MASTERS IŁAWAIŁAWAPOLSKAMężczyźni3800:14:422500:04:0200:59:383500:04:1200:02:3900:08:5400:12:0300:15:1900:18:3000:21:4500:25:0100:27:184601:49:52.6001:49:52.60+00:28:01
40KUJAWIŃSKI Robert 65SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni3900:13:16900:02:3901:05:085500:01:3900:02:4900:09:2900:12:4500:16:0000:19:1700:19:4300:22:3500:27:344801:50:16.0001:50:16.00+00:28:25
41LEWIŃSKI Michał 69PRZETOCZYNOPOLSKAMężczyźni4000:18:195700:04:1800:59:193200:03:2500:02:3400:08:2700:11:2500:14:2800:17:2800:20:3200:23:3600:25:182701:50:39.4501:50:39.45+00:28:48
42KARPOWICZ Grzegorz 53KAREPLANDMOSTYPOLSKAMężczyźni4100:21:047500:03:2900:59:473600:01:3100:02:2600:08:0500:11:0200:14:0200:17:0600:20:1500:20:3900:25:022401:50:53.6001:50:53.60+00:29:02
43BORYNA Jarek 10GDAŃSKPOLSKAMężczyźni4200:17:224700:03:0901:02:204700:02:1400:02:4100:08:5600:12:0800:15:1400:18:1900:21:2800:24:4200:26:334001:51:38.4001:51:38.40+00:29:47
44PAWIŃSKI Zbigniew 105CELIRONMANPOLSKAMężczyźni4300:14:241900:03:1501:01:434400:02:2600:02:5800:10:0800:13:4900:17:2900:21:1200:24:5800:28:5000:30:527301:52:40.1501:52:40.15+00:30:49
45POREDA Piotr 94GDAŃSKPOLSKAMężczyźni4400:20:286900:04:0900:58:492600:02:2400:02:3900:09:0200:12:2000:15:3500:18:4800:22:0600:25:2400:27:104401:53:00.2001:53:00.20+00:31:09
46RYCHLEWSKI Adrian 103CZERNINPOLSKAMężczyźni4500:16:474500:03:2101:02:054600:01:3600:02:5600:09:5700:13:3000:16:5500:20:2000:23:4900:27:2100:29:216601:53:10.4501:53:10.45+00:31:19
47CZAJKOWSKA Magdalena 17BCT TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKAKobiety200:15:423300:02:0901:07:206300:01:4400:02:3700:08:4800:11:5300:14:5700:18:0100:21:0700:24:1000:26:213701:53:16.1001:53:16.10+00:31:25
48JEZIERSKI Sławomir 44SAABGDAŃSKPOLSKAMężczyźni4600:15:553600:03:0800:58:522800:01:3200:03:0000:10:0000:13:3400:17:1000:20:4900:24:3000:28:1700:34:048901:53:31.2501:53:31.25+00:31:40
49KAŃSKI Tomasz 49KONTUZJOWANY ASTMATYKGDAŃSKPOLSKAMężczyźni4700:16:374200:03:1501:01:554500:02:1700:02:5100:09:4000:13:1100:16:4900:20:2900:24:1100:27:5300:29:566901:54:00.4001:54:00.40+00:32:09
50PISKORZ Justyna 92COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMGDAŃSKPOLSKAKobiety300:17:334900:02:2501:07:416600:01:2400:02:3300:08:2700:11:2100:14:1700:17:1300:20:1100:23:0900:25:072601:54:10.5001:54:10.50+00:32:19
51GADOWSKA Gosia
PACEK Marcin
146GDYNIA
MALBORK
POLSKASztafety100:18:386000:01:3101:04:255300:02:0000:02:3300:08:4900:12:1000:15:3600:19:0100:22:2400:26:0400:28:446001:55:18.8501:55:18.85+00:33:27
52REPKA Marek 99LUPUS TEAMBYDGOSZCZPOLSKAMężczyźni4800:20:477100:03:4200:59:053100:02:2300:02:5400:09:5200:13:2300:17:0400:20:3700:24:0300:27:3100:29:446701:55:41.6501:55:41.65+00:33:50
53FORMELLA Miroslaw 30MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAWEJHEROWOPOLSKAMężczyźni4900:23:208400:04:1901:01:424300:01:5800:02:3900:08:2900:11:2800:14:2900:17:2900:20:2800:23:1700:24:572301:56:16.0001:56:16.00+00:34:25
54JANCZAK Hanna 39F3 TEAMPSZCZÓŁKIPOLSKAKobiety400:16:183900:02:0301:07:516700:01:5600:02:4600:09:1500:09:4000:12:3800:13:0400:16:0300:16:2900:28:155701:56:23.9501:56:23.95+00:34:32
55WULCZYŃSKI Zbigniew 135SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5000:20:337000:03:0101:02:585100:02:4500:02:5600:09:3100:12:4900:16:0100:19:1200:22:3000:25:4100:27:384901:56:55.7501:56:55.75+00:35:04
56CHROŚCIELEWSKI Michał 15SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5100:12:58400:01:5601:07:396500:01:2200:03:0900:10:1800:14:0400:17:5900:21:5100:25:5800:30:0900:33:168601:57:11.4001:57:11.40+00:35:20
57MOTYLEWSKA Marta 79NIGHT RUNNERS PŁOCKPŁOCKPOLSKAKobiety500:17:565300:02:5401:06:445900:02:0100:02:3700:09:0100:12:1600:15:3300:18:4700:22:1000:22:3600:27:495201:57:24.6001:57:24.60+00:35:33
58RADZIEMSKI Tomasz 98GDAŃSKPOLSKAMężczyźni5200:18:345800:04:0001:06:536000:02:2200:02:4000:08:4000:11:4300:14:5300:18:0100:21:1800:24:5200:27:304701:59:19.7501:59:19.75+00:37:28
59ZWIERZ Krzysztof 14042.195 WEJHEROWOWEJHEROWOPOLSKAMężczyźni5300:21:207800:04:1301:07:296400:02:2700:02:2900:08:2900:11:2600:14:2400:17:2200:20:1900:23:2100:24:462002:00:15.5002:00:15.50+00:38:24
60LIS Jacek 71WARSZAWAPOLSKAMężczyźni5400:19:586400:05:2301:05:515600:02:2000:02:2900:08:4000:11:5600:15:1600:18:4100:22:0100:25:1900:26:494102:00:21.1002:00:21.10+00:38:30
61ŚWIACKI Łukasz 126SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni5500:14:402400:03:1301:10:137300:02:0900:02:5900:10:0900:13:5100:17:3800:21:3400:25:2800:29:1800:31:207702:01:35.4002:01:35.40+00:39:44
62KABELIS Monika 160WARSZAWAPOLSKAKobiety600:19:586300:04:2701:06:245700:02:4100:02:5700:09:5400:13:2200:16:4600:20:1200:23:4100:27:0200:29:116402:02:41.9002:02:41.90+00:40:50
63SZMYT Jarosław 117TRI STAROGARD GDSTAROGARD GDPOLSKAMężczyźni5600:21:047600:02:3901:06:285800:02:1700:02:4000:09:3800:13:2000:17:0000:20:4700:24:3000:28:1600:31:067502:03:34.8002:03:34.80+00:41:43
64STANKIEWICZ Katarzyna 114TOTALOS AMATOROSGDAŃSKPOLSKAKobiety700:15:503500:04:0701:11:257400:02:3000:02:5800:09:5800:13:3400:17:1000:20:5100:24:3300:28:1800:31:087602:05:00.1002:05:00.10+00:43:09
65GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKA Magdalena 33POLSKAKobiety800:21:217900:03:0701:11:267500:02:0300:02:4300:09:0700:12:2400:15:3900:19:0100:22:2300:25:4700:27:565302:05:53.5502:05:53.55+00:44:02
66DRAGAN Karol 23GDYNIAPOLSKAMężczyźni5700:20:246800:02:2801:15:018300:01:4800:02:3000:08:4000:11:5100:15:0100:18:1500:21:3300:24:4900:26:524202:06:33.3002:06:33.30+00:44:42
67PRZEŹDZIAK Marek 97GDAŃSKPOLSKAMężczyźni5800:20:597400:04:5001:03:535200:04:1500:03:0400:10:2600:14:1500:18:0500:22:0100:25:5300:29:4200:32:458202:06:42.8002:06:42.80+00:44:51
68KULANIN Jarosław 67STRASZYNPOLSKAMężczyźni5900:15:573700:03:5801:11:597600:03:0200:03:0600:10:4100:14:3000:18:1800:22:1100:26:0600:26:3500:31:598002:06:55.0002:06:55.00+00:45:04
69WENTA Rafał 132SIERAKOWICEPOLSKAMężczyźni6000:18:145600:04:0801:09:267000:01:4400:02:2800:09:4100:13:4500:18:2200:22:3100:26:5100:30:1000:33:498702:07:21.6002:07:21.60+00:45:30
70BATORY Norbert 4DĘBNOPOLSKAMężczyźni6100:22:318000:02:1801:13:087900:01:2700:02:4400:09:1500:12:3600:16:0400:19:2500:22:4900:26:1300:28:035602:07:27.8502:07:27.85+00:45:36
71KARABIN Paweł 50GDAŃSKPOLSKAMężczyźni6200:20:046500:03:1201:04:425400:02:4000:02:5900:11:4600:17:1600:21:0600:26:0800:29:5600:34:2800:36:599402:07:37.6502:07:37.65+00:45:46
72PICHLAK Piotr 88SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni6300:19:406200:04:2501:10:087200:03:0500:03:0900:10:2100:14:0000:17:4300:21:1900:25:0100:28:3900:30:287102:07:46.4502:07:46.45+00:45:55
73BURDYN Mariusz 12SMARTDOOR TEAMGDAŃSKPOLSKAMężczyźni6400:19:276100:04:1101:08:466800:02:3100:03:0100:10:4100:14:3000:18:1900:22:1100:26:0600:26:3500:33:068302:08:01.1002:08:01.10+00:46:10
74FORMELA Grzegorz
KAJETAUR Marian
28
45
CHMIELNOPOLSKASztafety200:29:099500:01:3601:00:153700:03:0600:03:1900:11:1200:15:2500:19:3500:23:4800:27:5800:32:1400:34:279002:08:33.6502:08:33.65+00:46:42
75AMBROZIAK Lesław 2SPORTEVOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni6500:24:288700:03:1901:08:516900:01:5700:03:0000:09:4300:13:1500:16:5000:20:2700:24:0100:27:4100:30:097002:08:44.3502:08:44.35+00:46:53
76GACKOWSKI Krzysztof 32JODŁOWNOPOLSKAMężczyźni6600:29:059400:03:4801:07:146100:02:0400:02:3500:08:5700:12:1000:15:2500:18:4200:22:0400:25:1800:27:585402:10:09.7502:10:09.75+00:48:18
77JERNATOWSKI Kamil 4343 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGOŁAPALICEPOLSKAMężczyźni6700:23:148200:03:2301:13:378100:01:4500:02:4000:08:5100:11:5400:15:2700:18:5300:22:2500:26:0600:28:375902:10:36.9502:10:36.95+00:48:45
78SZTANDAR Jack 118GDYNIAPOLSKAMężczyźni6800:13:12800:04:1401:25:009000:02:5700:02:3400:08:2800:11:2700:14:3000:17:2900:20:2800:23:3800:25:333102:10:56.2502:10:56.25+00:49:05
79KOPCZYŃSKI Waldemar 59LEMOTPOZNANPOLSKAMężczyźni6900:20:206700:03:3601:12:397700:02:2300:03:3100:11:2200:15:1700:19:1200:23:0000:26:5500:30:4700:33:148402:12:12.7502:12:12.75+00:50:21
80DUDZIŃSKI Tomasz 27SZTUMPOLSKAMężczyźni7000:17:505200:03:2001:20:528500:02:0700:02:4700:09:3000:12:5500:16:2400:19:4800:23:1400:26:4300:28:506102:12:59.3002:12:59.30+00:51:08
81MAZURKIEWICZ Janusz 76ŁÓDŹPOLSKAMężczyźni7100:24:448800:05:4101:12:437800:02:0700:02:5700:30:557402:16:10.9502:16:10.95+00:54:19
82BOBROWSKA Natalia 8ROWEROWE KASZUBYKARTUZYPOLSKAKobiety900:23:188300:03:0201:13:578200:02:2200:03:4200:12:2400:16:5600:21:1900:25:5300:30:3200:33:508802:16:29.8502:16:29.85+00:54:38
83STASIAK Marcin 115SŁUPSKPOLSKAMężczyźni7200:14:583100:04:4401:09:357100:03:2500:04:0900:14:4200:20:0000:25:2300:30:5000:36:2700:41:5100:44:529702:17:34.6002:17:34.60+00:55:43
84KONIECZKA Alina 58ZIAJA TEAMGDYNIAPOLSKAKobiety1000:22:468100:02:5601:19:238400:02:0200:02:5500:09:5600:13:2900:17:1000:20:5100:24:2900:28:1300:30:457202:17:52.4002:17:52.40+00:56:01
85SMOLARCZYK Adam 111BIZON DZIERŻĄŻNOGDAŃSKPOLSKAMężczyźni7300:17:094600:02:0201:33:319600:01:3300:02:2500:08:0200:10:5500:13:5100:16:4600:19:4000:22:3000:24:151702:18:30.0002:18:30.00+00:56:39
86FORMELA Sebastian 29KSE DULKAŻUKOWOPOLSKAMężczyźni7400:29:459600:03:4901:07:176200:02:0700:03:2200:11:4500:15:5200:19:5600:24:1900:28:5000:33:2000:36:279202:19:25.8002:19:25.80+00:57:34
87OWSIANY Andrzej 83GDAŃSKPOLSKAMężczyźni7500:27:439200:04:5901:13:268000:02:5400:03:0300:10:2000:13:5900:17:4200:21:2700:25:1300:29:0100:31:517902:20:53.5002:20:53.50+00:59:02
88NIEWIADOMY Bożena 81SOPOTPOLSKAKobiety1100:20:086600:03:2901:28:209400:01:5500:02:5800:09:2600:12:4700:16:0900:19:3700:23:0800:26:3100:28:516202:22:43.0502:22:43.05+01:00:52
89SEWASTIANOWICZ Sylwia 106GDYNIAPOLSKAKobiety1200:20:507300:04:5001:22:128700:02:5200:03:0500:06:3900:10:2600:14:1300:17:5700:21:4800:25:4600:32:218102:23:05.8002:23:05.80+01:01:14
90KAMIŃSKA Marta 120WARSZAWAPOLSKAKobiety1300:21:047700:06:0901:23:118800:02:1800:03:2300:11:2300:15:3600:19:5500:24:1800:24:5500:28:4500:35:539102:28:35.7502:28:35.75+01:06:44
91KOCEPUP Krzysztof 56GDAŃSKPOLSKAMężczyźni7600:25:059000:04:0001:24:538900:03:0200:03:0100:10:0800:13:4900:17:3500:21:2500:25:1600:29:0500:31:437802:28:43.7002:28:43.70+01:06:52
92WENTA Danuta 133GOWIDLINOPOLSKAKobiety1400:29:489700:03:3701:25:459200:02:1900:02:3900:08:5700:12:1700:15:3500:18:5300:22:2600:22:5500:28:295802:29:58.5502:29:58.55+01:08:07
93WASZCZYK Marta 131GDYNIAPOLSKAKobiety1500:25:028900:03:1901:26:369300:01:5800:03:1600:11:0100:14:5800:18:5400:22:5200:26:5000:30:4700:33:158502:30:10.4002:30:10.40+01:08:19
94BYCZKOWSKI Janusz 13GDYNIAPOLSKAMężczyźni7700:18:345900:04:0801:21:538600:02:1800:03:2800:12:4900:18:2300:23:5000:29:1800:34:3700:35:1600:43:229602:30:15.0002:30:15.00+01:08:24
95JANIKOWSKA Magdalena 40GDYNIAPOLSKAKobiety1600:23:238500:04:1501:25:289100:02:2500:03:2500:11:5800:16:2000:20:5000:25:2100:29:4400:33:5600:36:549302:32:25.1002:32:25.10+01:10:34
96KUJAWA Katarzyna 64KURCZAK TEAM CROWGDYNIAPOLSKAKobiety1700:28:589300:04:1101:30:089500:02:2700:02:5400:09:2400:12:4200:16:0700:19:3200:23:0100:26:2900:29:036302:34:47.1002:34:47.10+01:12:56
97PICHLAK Hanna 89GDAŃSKPOLSKAKobiety1800:31:529800:05:1601:43:189700:02:0600:04:0100:13:2600:18:1300:22:5600:27:4700:32:3800:37:2400:41:589503:04:30.8003:04:30.80+01:42:39
JATCZAK Katrzyna 41ZIAJA TEAMGDYNIAPOLSKAKobiety  DNF DNF
GIEDROJĆ Tomasz
KAWECKI Maciej
148POLSKASztafety00:13:371400:01:28 DNF DNF
Znaleziono 99 wynik(ów)