III TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2017

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-04-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
94
Wystartowało/ Started:
82
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Czas
łączny
18.6km
Różn/ Gap
                   
1BANACH Bartosz 50GDAŃSKGDAŃSKM301M 100:09:14600:02:0500:34:5300:36:41100:00:2900:01:2300:02:4600:04:0800:05:3200:06:5700:08:2100:09:43200:58:12.8000:58:12.80 
2CZAPIŃSKI Michał 55EUROPELL - BIKE U UPREDAM302M 200:11:041700:02:0300:38:1700:40:05200:00:2900:01:1600:02:3200:03:4900:05:0600:06:2400:07:4200:08:58101:02:39.8001:02:39.80+00:04:27
3CZAJKOWSKI Paweł 57BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM303M 300:10:14900:01:2900:39:2500:41:07300:00:3500:01:3700:03:1200:04:4500:06:1800:07:5000:09:1400:10:53601:04:18.6001:04:18.60+00:06:05
4DOBOSIK Damian 72GRUPA WODNAELBLĄGM181M 400:09:48800:02:0200:40:4700:42:48500:00:3100:01:2800:02:5600:04:2400:05:5300:07:2200:08:5100:10:18301:05:27.8501:05:27.85+00:07:15
5TEKIELI Dominik 69GDYNIAM401M 500:07:58200:02:3900:41:2400:43:36600:00:3600:01:3700:03:1200:04:4700:06:2300:08:0000:09:3500:11:09801:05:58.5501:05:58.55+00:07:45
6GLEBOW Dominik 59MKP GDAŃSKGDAŃSKM182M 600:08:19300:02:1100:43:2800:45:291100:00:2800:01:2500:02:5200:04:2200:05:5200:07:2400:08:5400:10:23401:06:50.2501:06:50.25+00:08:37
7BLUJ Mikołaj 70VO2MAX MTB TEAMGDYNIAM183M 700:09:47700:02:3200:40:1700:42:22400:00:3400:01:3800:03:1500:04:5400:06:3600:08:1800:10:0100:11:371401:06:52.2501:06:52.25+00:08:39
8KOLASA Łukasz 51GDYNIAM304M 800:09:11500:02:0000:43:3000:45:271000:00:3600:01:3700:03:1500:04:5200:06:3200:08:1500:09:5500:11:281101:08:42.4501:08:42.45+00:10:29
9HORSTEN Dorian 58GIMNAZJUM GEDANENSISGDAŃSKM161M 900:08:28400:02:3500:45:2500:47:181600:00:3200:01:2900:03:0200:04:3700:06:0900:07:4100:09:1500:10:44501:09:37.8001:09:37.80+00:11:25
10FRĄCZEK Paweł 60MKP GDAŃSKKOLBUDYM184M 1000:07:08100:03:1600:45:3300:47:511800:00:3300:01:3700:03:1600:04:5300:06:3300:08:1200:09:5300:11:25901:10:13.8501:10:13.85+00:12:01
11TOMASZEWSKI Michał 85GDAŃSKM305M 1100:11:001500:02:4400:43:4500:45:451200:00:3500:01:4100:03:2300:05:0500:06:4900:08:3200:10:1500:11:541701:11:58.9001:11:58.90+00:13:46
12MAKOWSKI Paweł 68AWET GDAŃSKGDAŃSKM306M 1200:11:552700:02:5400:42:5800:45:10900:00:3500:01:3800:03:2000:04:5900:06:4400:08:2600:10:0700:11:381501:12:12.4001:12:12.40+00:13:59
13JOKIEL Radosław 13GDAŃSKM307M 1300:13:094400:02:4700:41:5000:44:10800:00:3300:01:3800:03:1500:04:5500:06:3800:08:2100:10:0000:11:351301:12:14.0501:12:14.05+00:14:01
14SZYMKÓW Sławek 53TORUS TRIATHLONSTRASZYNM402M 1400:11:362400:02:3800:43:3400:45:531300:00:3400:01:3900:03:2000:05:0300:06:4400:08:2500:10:0700:11:421601:12:23.6501:12:23.65+00:14:10
15PODHORODECKI Arkadiusz 66ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGM501M 1500:11:492600:02:5300:43:4800:46:001400:00:3500:01:4100:03:2100:05:0000:06:4000:08:1900:09:5900:11:331201:12:50.6001:12:50.60+00:14:37
16FELON Michał 82OPEC GDYNIAGDYNIAM403M 1600:13:284900:04:0200:41:0800:43:41700:00:3300:01:3500:03:1000:04:4600:06:2400:08:0200:09:4000:11:09701:12:53.5501:12:53.55+00:14:40
17PORTEE Wojciech 10SPORTEVOGDYNIAM404M 1700:10:301200:03:0300:44:0200:46:301500:00:4400:02:0200:04:0300:05:5800:07:5000:09:3900:11:2700:13:063001:13:53.6001:13:53.60+00:15:40
18DRAPELLA Dariusz 12SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM60+1M 1800:11:592800:03:1100:44:4400:47:251700:00:4100:01:5500:03:5000:05:4500:07:4100:09:3400:11:2800:13:153301:16:31.6501:16:31.65+00:18:18
19SADOWSKI Andrzej 65BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM405M 1900:10:261100:03:0100:49:1900:52:102300:00:4000:01:4900:03:3700:05:2500:07:1200:09:0000:10:4900:12:282201:18:45.7501:18:45.75+00:20:32
20LEMBICZ Sławomir 52SPORT-EVOGDAŃSKM308M 2000:11:302200:03:1300:48:5500:51:332100:00:3800:01:4900:03:3400:05:1800:07:0100:08:4200:10:2400:12:001801:18:54.5501:18:54.55+00:20:41
21KUJAWIŃSKI Robert 49SPORTEVOGDAŃSKM309M 2100:10:241000:02:3100:51:2200:53:343100:00:3800:01:4600:03:3400:05:2300:07:1200:08:5700:10:3600:12:131901:19:20.7001:19:20.70+00:21:07
22OZOROWSKI Lukasz 17GO SIMPLY MADE!GDAŃSKM3010M 2200:13:214700:02:5400:47:4200:50:301900:00:3700:01:4700:03:3600:05:2400:07:1200:09:0000:10:5000:12:332401:19:55.5501:19:55.55+00:21:42
23HORSTEN Peter 25GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM406M 2300:12:253300:03:1000:49:4100:51:572200:00:3900:01:5700:03:5000:05:4300:07:3400:09:2500:11:1300:12:562801:21:07.7501:21:07.75+00:22:54
24STAWICKI Andrzej 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM185M 2400:12:203100:02:5700:50:1000:52:152400:00:4100:01:5900:03:5800:05:5000:07:4000:09:3400:11:2900:13:173401:21:30.5001:21:30.50+00:23:17
25PIĘTA Sylwester 14SPORT-EVO/RADIO GDAŃSKSTRASZYNM186M 2500:11:362300:03:2100:51:0600:53:303000:00:3700:01:4600:03:3400:05:2200:07:1200:08:5900:10:4700:12:322301:21:36.1001:21:36.10+00:23:23
26BORYNA Jarek 9SPORTEVOGDAŃSKM502M 2600:13:164500:03:4100:47:5700:50:372000:00:4300:01:5600:03:5100:05:4600:07:4400:09:3800:11:3300:13:234101:21:40.7001:21:40.70+00:23:27
27BYZDRA Krzysztof 19BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM407M 2700:13:014300:02:4800:51:2000:53:222900:00:4100:01:5700:03:5100:05:4300:07:3700:09:2900:11:2000:12:562901:22:48.4501:22:48.45+00:24:35
28RYCHLEWSKI Adrian 32ZBUTACZERNINM162M 2800:11:141900:04:2800:52:3100:54:363500:00:4100:01:5600:03:5000:05:4400:07:3300:09:1500:10:5500:12:432501:23:42.0501:23:42.05+00:25:29
29SZYMANIEWSKI Paweł 71GDAŃSKM408M 2900:13:485400:03:2300:50:1600:52:472500:00:3800:01:5400:03:5100:05:4500:07:3900:09:3400:11:2500:13:083201:23:44.3001:23:44.30+00:25:31
30JANKOWSKI Mariusz 22MASTERLEAS TEAMGDAŃSKM409M 3000:11:212000:03:4800:50:2400:53:112600:00:4300:02:0600:04:1300:06:2100:08:2900:10:3900:12:4800:14:525601:23:55.6001:23:55.60+00:25:42
31STASIAK Krzysztof 28HELLMANNSOPOTM4010M 3100:10:461400:03:5200:51:3300:54:323400:00:4700:02:0900:04:1700:06:3300:08:3800:10:4000:12:4100:14:325401:24:29.0001:24:29.00+00:26:16
32JEZIERSKI Sławomir 24SAAB TEAMGDAŃSKM3011M 3200:12:534000:04:0000:50:1000:53:152700:00:4200:02:0000:04:0000:05:5900:07:5700:09:5700:11:5200:13:404301:24:30.1501:24:30.15+00:26:17
33DRAWC Mieczysław 100SPORTEVOGDAŃSKM503M 3300:12:343600:03:4000:55:0000:56:504000:00:3400:01:4000:03:2000:05:0000:06:3900:08:1900:09:5800:11:261001:25:04.4001:25:04.40+00:26:51
34ŁOPACIŃSKI Tomasz 7SPORTEVOGDAŃSKM3012M 3400:11:101800:03:1300:54:4000:57:444400:00:3900:01:5700:03:5900:06:0000:08:0200:10:0300:11:5600:13:444601:26:30.9001:26:30.90+00:28:18
35SAWIŃSKI Jarosław 88STRASZYNM3013M 3500:11:292100:04:2800:55:4700:57:554500:00:3900:01:4500:03:3000:05:1900:07:1000:09:0400:10:5300:12:232101:26:54.7501:26:54.75+00:28:41
36WULCZYŃSKI Zbigniew 21SPORTEVOGDAŃSKM4011M 3600:14:155700:03:2700:53:1900:56:183800:00:4400:02:0700:04:1700:06:2300:08:2900:10:3400:12:3500:14:265301:29:10.0501:29:10.05+00:30:57
37KORNACKI Piotr 48ROWEROWE KASZUBY, KWTGDYNIAM3014M 3700:16:337200:04:1200:52:5800:55:223700:00:3400:01:5400:03:4800:05:4000:07:2900:09:2400:11:1400:12:522601:29:33.9001:29:33.90+00:31:21
38KIKOLSKI Wojtek 83SOPOCKI KLUB MORSÓWSOPOTM4012M 3800:16:076700:04:4500:51:2400:53:423200:00:5000:02:0700:04:1200:06:1600:08:1800:10:1900:12:2100:14:144901:29:38.5001:29:38.50+00:31:25
39PICHLAK Piotr 75SPORTEVOGDAŃSKM504M 3900:14:185800:05:0400:53:0300:56:493900:00:3800:01:5300:03:4600:05:4100:07:3300:09:2200:11:1400:12:532701:29:42.6501:29:42.65+00:31:29
40POLAK Mikołaj 87GDAŃSKM3015M 4000:12:523900:03:2200:56:3500:58:424700:00:4400:02:0100:04:0500:06:0800:08:1100:10:1400:12:1600:14:165001:29:56.0001:29:56.00+00:31:43
41RYCHLEWSKI Tomasz 31ZBUTACZERNINM4013M 4100:17:267800:05:2100:51:2300:54:163300:00:4700:02:1100:04:2300:06:3400:08:4800:11:0200:13:1100:15:085801:32:58.9001:32:58.90+00:34:46
42REDYNK Mateusz 81JJGDAŃSKM187M 4200:17:157500:04:0000:58:0601:00:035000:00:3600:01:4700:03:3300:05:2000:07:0700:08:5400:10:4100:12:162001:34:10.5001:34:10.50+00:35:57
43ŁUKASZEWSKI Łukasz 8SPORTEVOGDAŃSKM505M 4300:16:226900:05:5900:55:4300:58:004600:00:3800:01:5400:03:4900:05:4200:07:3600:09:3200:11:2700:13:183601:34:17.4001:34:17.40+00:36:04
44NOSIDLAK Andrzej 62NOSIDLACZKIGDAŃSKM3016M 4400:16:257000:06:2800:54:5200:57:434200:00:4100:02:0300:04:1000:06:1100:08:1100:10:0900:12:0800:14:004701:35:17.6501:35:17.65+00:37:04
45WITKOWSKI Mateusz 18SPORTEVOGDAŃSKM188M 4500:11:592900:04:1501:02:5301:05:146500:00:3900:01:5700:04:1400:06:2900:08:3700:10:5600:13:1600:15:146101:37:21.4001:37:21.40+00:39:08
46KOKOSZCZYŃSKI Marcin 35RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAM4014M 4600:15:316500:05:4500:59:1201:02:295800:00:4400:02:0100:03:5900:05:5300:07:4900:09:4400:11:4100:13:193701:37:48.8001:37:48.80+00:39:36
47ZŁOTOWSKI Piotr 11SPORTEVOGDAŃSKM60+2M 4700:17:167600:04:4700:57:5801:00:545600:00:4200:01:5900:04:0200:06:0500:08:1100:10:1600:12:2100:14:205101:37:59.3501:37:59.35+00:39:46
48DUDZIŃSKI Tomasz 34ZBUTASZTUMM4015M 4800:13:395200:07:1100:57:3401:00:255300:00:4700:02:2400:04:4800:07:0700:09:2400:11:4200:13:5600:16:107501:38:12.9501:38:12.95+00:40:00
49WIŚNIEWSKI Mikołaj 33BYDGOSZCZM3017M 4900:13:365100:07:2000:57:3001:00:185100:00:4900:02:2500:04:4700:07:0600:09:2300:11:4100:13:5500:16:107601:38:13.1501:38:13.15+00:40:00
50ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 90SOPOTM4016M 5000:12:574100:04:4001:01:1201:03:596200:00:4800:02:2100:04:3900:06:5700:09:1300:11:3600:14:0300:16:077401:38:31.3001:38:31.30+00:40:18
51KAMAĆ Kamil 61GDAŃSKM3018M 5100:12:584200:05:2400:59:4901:04:016300:00:4300:02:1200:04:2500:06:4400:09:0400:11:3100:13:5100:16:027201:39:08.6001:39:08.60+00:40:55
52DOŁĘGA Mariusz 91TEAM MATEMBLEWOGDAŃSKM4017M 5200:12:423800:04:3201:04:2301:06:517200:00:5100:02:1300:04:2800:06:3900:08:5400:11:0400:13:1100:15:075701:40:03.7001:40:03.70+00:41:50
53SKÓRSKI Jacek 67LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM3019M 5300:14:496300:03:1801:01:4001:05:246600:00:5300:02:3200:05:0000:07:2900:10:0100:12:3400:15:1000:17:187901:41:42.7001:41:42.70+00:43:29
54PRUD Dariusz 15SPORT-EVOGDAŃSKM506M 5400:17:327900:04:5201:00:4901:03:386000:00:5000:02:1000:04:2500:06:4000:08:5200:11:0400:13:1500:15:206301:42:12.4001:42:12.40+00:43:59
55KRASIŃSKI Bartosz 84GDAŃSKM3020M 5500:14:105600:06:4301:05:1801:08:247300:00:4800:02:0800:04:0400:06:0400:08:0400:09:5900:11:4300:13:334201:43:38.0001:43:38.00+00:45:25
56DRAWC Marek 99GDAŃSKGDAŃSKM189M 5600:12:163000:03:5901:08:3901:10:587700:00:3700:02:4700:05:3000:08:0300:10:2000:12:4300:14:4600:16:017101:43:51.9001:43:51.90+00:45:39
57BRUSKI Dariusz 98GDAŃSKM507M 5700:13:555500:06:3401:01:4501:05:426800:00:5300:02:3100:05:0800:07:4200:10:1500:12:4600:15:1900:17:428101:44:46.8001:44:46.80+00:46:34
58NOWAKOWSKI Marcin 86GDAŃSKM4018M 5800:14:205900:03:5701:07:3601:10:257600:00:4900:02:1400:04:3100:06:4500:09:0000:11:2100:13:4000:15:557001:45:26.9001:45:26.90+00:47:14
59SOCHA Tomasz 16SPORTEVOGDAŃSKM3021M 5900:14:556400:04:2101:05:4901:08:347400:00:5400:02:3100:05:0600:07:4600:10:1900:12:5700:15:2500:17:368001:46:20.3501:46:20.35+00:48:07
Znaleziono 59 wynik(ów)