III TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2017

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-04-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
94
Wystartowało/ Started:
82
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 17,0 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km
           
1BANACH Bartosz 50GDAŃSKGDAŃSKM3000:09:14600:02:0500:34:5300:36:41100:00:2900:01:2300:02:4600:04:08
2CZAPIŃSKI Michał 55EUROPELL - BIKE U UPREDAM3000:11:041700:02:0300:38:1700:40:05200:00:2900:01:1600:02:3200:03:49
3CZAJKOWSKI Paweł 57BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:14900:01:2900:39:2500:41:07300:00:3500:01:3700:03:1200:04:45
4DOBOSIK Damian 72GRUPA WODNAELBLĄGM1800:09:48800:02:0200:40:4700:42:48500:00:3100:01:2800:02:5600:04:24
5TEKIELI Dominik 69GDYNIAM4000:07:58200:02:3900:41:2400:43:36600:00:3600:01:3700:03:1200:04:47
6BLUJ Mikołaj 70VO2MAX MTB TEAMGDYNIAM1800:09:47700:02:3200:40:1700:42:22400:00:3400:01:3800:03:1500:04:54
7GLEBOW Dominik 59MKP GDAŃSKGDAŃSKM1800:08:19300:02:1100:43:2800:45:291100:00:2800:01:2500:02:5200:04:22
8KOLASA Łukasz 51GDYNIAM3000:09:11500:02:0000:43:3000:45:271000:00:3600:01:3700:03:1500:04:52
9HORSTEN Dorian 58GIMNAZJUM GEDANENSISGDAŃSKM1600:08:28400:02:3500:45:2500:47:181600:00:3200:01:2900:03:0200:04:37
10FRĄCZEK Paweł 60MKP GDAŃSKKOLBUDYM1800:07:08100:03:1600:45:3300:47:511800:00:3300:01:3700:03:1600:04:53
11TOMASZEWSKI Michał 85GDAŃSKM3000:11:001500:02:4400:43:4500:45:451200:00:3500:01:4100:03:2300:05:05
12MAKOWSKI Paweł 68AWET GDAŃSKGDAŃSKM3000:11:552700:02:5400:42:5800:45:10900:00:3500:01:3800:03:2000:04:59
13JOKIEL Radosław 13GDAŃSKM3000:13:094400:02:4700:41:5000:44:10800:00:3300:01:3800:03:1500:04:55
14SZYMKÓW Sławek 53TORUS TRIATHLONSTRASZYNM4000:11:362400:02:3800:43:3400:45:531300:00:3400:01:3900:03:2000:05:03
15PODHORODECKI Arkadiusz 66ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGM5000:11:492600:02:5300:43:4800:46:001400:00:3500:01:4100:03:2100:05:00
16FELON Michał 82OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:284900:04:0200:41:0800:43:41700:00:3300:01:3500:03:1000:04:46
17PORTEE Wojciech 10SPORTEVOGDYNIAM4000:10:301200:03:0300:44:0200:46:301500:00:4400:02:0200:04:0300:05:58
18DRAPELLA Dariusz 12SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM60+00:11:592800:03:1100:44:4400:47:251700:00:4100:01:5500:03:5000:05:45
19SADOWSKI Andrzej 65BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:10:261100:03:0100:49:1900:52:102300:00:4000:01:4900:03:3700:05:25
20LEMBICZ Sławomir 52SPORT-EVOGDAŃSKM3000:11:302200:03:1300:48:5500:51:332100:00:3800:01:4900:03:3400:05:18
21KUJAWIŃSKI Robert 49SPORTEVOGDAŃSKM3000:10:241000:02:3100:51:2200:53:343100:00:3800:01:4600:03:3400:05:23
22OZOROWSKI Lukasz 17GO SIMPLY MADE!GDAŃSKM3000:13:214700:02:5400:47:4200:50:301900:00:3700:01:4700:03:3600:05:24
23HORSTEN Peter 25GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:12:253300:03:1000:49:4100:51:572200:00:3900:01:5700:03:5000:05:43
24BORYNA Jarek 9SPORTEVOGDAŃSKM5000:13:164500:03:4100:47:5700:50:372000:00:4300:01:5600:03:5100:05:46
25STAWICKI Andrzej 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:203100:02:5700:50:1000:52:152400:00:4100:01:5900:03:5800:05:50
26STACHAŃCZYK Wiesia 95ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLGDYNIAK3000:11:041600:03:2300:50:2700:53:192800:00:4300:01:5900:03:5900:05:54
27PIĘTA Sylwester 14SPORT-EVO/RADIO GDAŃSKSTRASZYNM1800:11:362300:03:2100:51:0600:53:303000:00:3700:01:4600:03:3400:05:22
28JANKOWSKI Mariusz 22MASTERLEAS TEAMGDAŃSKM4000:11:212000:03:4800:50:2400:53:112600:00:4300:02:0600:04:1300:06:21
29BYZDRA Krzysztof 19BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM4000:13:014300:02:4800:51:2000:53:222900:00:4100:01:5700:03:5100:05:43
30SZYMANIEWSKI Paweł 71GDAŃSKM4000:13:485400:03:2300:50:1600:52:472500:00:3800:01:5400:03:5100:05:45
31STASIAK Krzysztof 28HELLMANNSOPOTM4000:10:461400:03:5200:51:3300:54:323400:00:4700:02:0900:04:1700:06:33
32CZAJKOWSKA Magdalena 97BCT GDYNIAGDYNIAK3000:12:283400:02:1700:53:0100:55:213600:00:4000:01:5500:03:4900:05:44
33RYCHLEWSKI Adrian 32ZBUTACZERNINM1600:11:141900:04:2800:52:3100:54:363500:00:4100:01:5600:03:5000:05:44
34JEZIERSKI Sławomir 24SAAB TEAMGDAŃSKM3000:12:534000:04:0000:50:1000:53:152700:00:4200:02:0000:04:0000:05:59
35DRAWC Mieczysław 100SPORTEVOGDAŃSKM5000:12:343600:03:4000:55:0000:56:504000:00:3400:01:4000:03:2000:05:00
36ŁOPACIŃSKI Tomasz 7SPORTEVOGDAŃSKM3000:11:101800:03:1300:54:4000:57:444400:00:3900:01:5700:03:5900:06:00
37PIOTROWICZ Ewa 96GDAŃSKK3000:12:353700:02:3600:54:4600:57:114100:00:4100:01:5600:03:5200:05:49
38SAWIŃSKI Jarosław 88STRASZYNM3000:11:292100:04:2800:55:4700:57:554500:00:3900:01:4500:03:3000:05:19
39WULCZYŃSKI Zbigniew 21SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:155700:03:2700:53:1900:56:183800:00:4400:02:0700:04:1700:06:23
40KIKOLSKI Wojtek 83SOPOCKI KLUB MORSÓWSOPOTM4000:16:076700:04:4500:51:2400:53:423200:00:5000:02:0700:04:1200:06:16
41POLAK Mikołaj 87GDAŃSKM3000:12:523900:03:2200:56:3500:58:424700:00:4400:02:0100:04:0500:06:08
42BĘDZIAK Anna 38GDYNIAK3000:13:475300:03:5900:54:4400:57:434300:00:3800:01:5600:03:4900:05:44
43OŻAROWSKA Monika 76PROXIT TEAMGDAŃSKK3000:10:351300:03:2100:58:4801:00:475400:00:4600:02:1100:04:2100:06:34
44KORNACKI Piotr 48ROWEROWE KASZUBY, KWTGDYNIAM3000:16:337200:04:1200:52:5800:55:223700:00:3400:01:5400:03:4800:05:40
45PICHLAK Piotr 75SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:185800:05:0400:53:0300:56:493900:00:3800:01:5300:03:4600:05:41
46WELENC Anna 80GDAŃSKK1800:11:482500:03:4400:57:2800:59:534800:00:4800:02:2200:04:4300:07:05
47RYCHLEWSKI Tomasz 31ZBUTACZERNINM4000:17:267800:05:2100:51:2300:54:163300:00:4700:02:1100:04:2300:06:34
48WIŚNIEWSKA Joanna 41SPORTEVOGDAŃSKK4000:12:233200:03:3700:59:2001:01:405700:00:4400:02:1100:04:2400:06:40
49JELNICKA Anna 46GDAŃSKGDAŃSKK4000:13:234800:04:3500:57:3900:59:534900:00:4600:02:1600:04:3200:06:50
50SZEMRO Katarzyna 26GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:15:386600:03:2800:57:5801:00:185200:00:3900:01:5700:03:5400:05:54
51ŁUKASZEWSKI Łukasz 8SPORTEVOGDAŃSKM5000:16:226900:05:5900:55:4300:58:004600:00:3800:01:5400:03:4900:05:42
52RÓŻALSKA Aleksandra 94KADYNY FOLWARK HOTEL TRIATHLON TEAMELBLĄGK3000:12:293500:02:4001:02:4501:05:036400:00:4300:01:5900:03:5800:05:59
53REDYNK Mateusz 81JJGDAŃSKM1800:17:157500:04:0000:58:0601:00:035000:00:3600:01:4700:03:3300:05:20
54NOSIDLAK Andrzej 62NOSIDLACZKIGDAŃSKM3000:16:257000:06:2800:54:5200:57:434200:00:4100:02:0300:04:1000:06:11
55WITKOWSKI Mateusz 18SPORTEVOGDAŃSKM1800:11:592900:04:1501:02:5301:05:146500:00:3900:01:5700:04:1400:06:29
56DUDZIŃSKI Tomasz 34ZBUTASZTUMM4000:13:395200:07:1100:57:3401:00:255300:00:4700:02:2400:04:4800:07:07
57WIŚNIEWSKI Mikołaj 33BYDGOSZCZM3000:13:365100:07:2000:57:3001:00:185100:00:4900:02:2500:04:4700:07:06
58FLIS Monika 92GDAŃSKK3000:18:038200:03:5800:58:2501:00:495500:00:4000:01:5600:03:5300:05:49
59ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 90SOPOTM4000:12:574100:04:4001:01:1201:03:596200:00:4800:02:2100:04:3900:06:57
60BARANOWSKA Kornelia 42GDAŃSKK4000:13:325000:04:1001:02:5701:05:296700:00:3800:01:5400:03:4600:05:41
61ZŁOTOWSKI Piotr 11SPORTEVOGDAŃSKM60+00:17:167600:04:4700:57:5801:00:545600:00:4200:01:5900:04:0200:06:05
62KAMAĆ Kamil 61GDAŃSKM3000:12:584200:05:2400:59:4901:04:016300:00:4300:02:1200:04:2500:06:44
63KOKOSZCZYŃSKI Marcin 35RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAM4000:15:316500:05:4500:59:1201:02:295800:00:4400:02:0100:03:5900:05:53
64KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka 36RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAK4000:13:184600:03:5601:03:0101:06:317100:00:4500:02:1000:04:1100:06:20
65DOŁĘGA Mariusz 91TEAM MATEMBLEWOGDAŃSKM4000:12:423800:04:3201:04:2301:06:517200:00:5100:02:1300:04:2800:06:39
66BOBER Alicja 73LPP TEAMGDAŃSKK3000:16:086800:03:5701:01:2901:03:576100:00:5000:02:1800:04:3400:06:50
67ARENT Magdalena 40SPORTEVOGDAŃSKK3000:14:296000:03:0501:03:2401:06:227000:00:5100:02:1900:04:3800:06:59
68SKÓRSKI Jacek 67LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM3000:14:496300:03:1801:01:4001:05:246600:00:5300:02:3200:05:0000:07:29
69KUJAWIŃSKA Anna 39SPORTEVOGDAŃSKK4000:16:257100:03:2101:03:4001:06:066900:00:3900:02:0300:04:0800:06:16
70PRUD Dariusz 15SPORT-EVOGDAŃSKM5000:17:327900:04:5201:00:4901:03:386000:00:5000:02:1000:04:2500:06:40
71TROJANOWSKA Bogumiła 44BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK5000:17:498000:04:2601:00:4201:03:235900:00:5000:02:2200:04:4600:07:07
72BRUSKI Dariusz 98GDAŃSKM5000:13:555500:06:3401:01:4501:05:426800:00:5300:02:3100:05:0800:07:42
73DRAWC Marek 99GDAŃSKGDAŃSKM1800:12:163000:03:5901:08:3901:10:587700:00:3700:02:4700:05:3000:08:03
74KRASIŃSKI Bartosz 84GDAŃSKM3000:14:105600:06:4301:05:1801:08:247300:00:4800:02:0800:04:0400:06:04
75NOWAKOWSKI Marcin 86GDAŃSKM4000:14:205900:03:5701:07:3601:10:257600:00:4900:02:1400:04:3100:06:45
76SOCHA Tomasz 16SPORTEVOGDAŃSKM3000:14:556400:04:2101:05:4901:08:347400:00:5400:02:3100:05:0600:07:46
77BORIS Aneta 47BIEGAJĄCYCH WARIATÓWELBLĄGK3000:16:347300:03:5001:06:3301:08:517500:00:5000:02:0600:04:1500:06:25
78KONKEL Aneta 43BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK4000:14:316100:03:2601:08:3101:11:037800:00:4900:02:1900:04:3600:06:53
79JASIULEWICZ Izabela 74IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK3000:17:518100:03:3501:08:5701:11:077900:00:4600:02:0900:04:2300:06:35
80KUJAWA Katarzyna 93GDYNIAK4000:14:466200:06:0501:11:2601:14:318000:00:4800:02:1200:04:2200:06:31
81BORZYSZKOWSKA-TEKIELI Paula 6GDAŃSKK3000:16:417400:04:0501:11:4101:14:398100:00:4900:02:2000:04:3900:07:04
82HERZOG Dorota 45GDAŃSKGDAŃSKK3000:17:237700:04:4301:11:5001:14:548200:01:0000:02:5000:05:4400:08:34
Znaleziono 82 wynik(ów)