III TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2017

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-04-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
94
Wystartowało/ Started:
82
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 15,5 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 14.8km
     
1BANACH Bartosz 50GDAŃSKGDAŃSKM3000:09:14600:02:0500:34:53
2CZAJKOWSKI Paweł 57BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:14900:01:2900:39:25
3CZAPIŃSKI Michał 55EUROPELL - BIKE U UPREDAM3000:11:041700:02:0300:38:17
4TEKIELI Dominik 69GDYNIAM4000:07:58200:02:3900:41:24
5BLUJ Mikołaj 70VO2MAX MTB TEAMGDYNIAM1800:09:47700:02:3200:40:17
6DOBOSIK Damian 72GRUPA WODNAELBLĄGM1800:09:48800:02:0200:40:47
7GLEBOW Dominik 59MKP GDAŃSKGDAŃSKM1800:08:19300:02:1100:43:28
8KOLASA Łukasz 51GDYNIAM3000:09:11500:02:0000:43:30
9FRĄCZEK Paweł 60MKP GDAŃSKKOLBUDYM1800:07:08100:03:1600:45:33
10HORSTEN Dorian 58GIMNAZJUM GEDANENSISGDAŃSKM1600:08:28400:02:3500:45:25
11TOMASZEWSKI Michał 85GDAŃSKM3000:11:001500:02:4400:43:45
12PORTEE Wojciech 10SPORTEVOGDYNIAM4000:10:301200:03:0300:44:02
13JOKIEL Radosław 13GDAŃSKM3000:13:094400:02:4700:41:50
14MAKOWSKI Paweł 68AWET GDAŃSKGDAŃSKM3000:11:552700:02:5400:42:58
15SZYMKÓW Sławek 53TORUS TRIATHLONSTRASZYNM4000:11:362400:02:3800:43:34
16PODHORODECKI Arkadiusz 66ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGM5000:11:492600:02:5300:43:48
17FELON Michał 82OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:284900:04:0200:41:08
18DRAPELLA Dariusz 12SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM60+00:11:592800:03:1100:44:44
19SADOWSKI Andrzej 65BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:10:261100:03:0100:49:19
20LEMBICZ Sławomir 52SPORT-EVOGDAŃSKM3000:11:302200:03:1300:48:55
21OZOROWSKI Lukasz 17GO SIMPLY MADE!GDAŃSKM3000:13:214700:02:5400:47:42
22KUJAWIŃSKI Robert 49SPORTEVOGDAŃSKM3000:10:241000:02:3100:51:22
23BORYNA Jarek 9SPORTEVOGDAŃSKM5000:13:164500:03:4100:47:57
24STACHAŃCZYK Wiesia 95ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLGDYNIAK3000:11:041600:03:2300:50:27
25HORSTEN Peter 25GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:12:253300:03:1000:49:41
26STAWICKI Andrzej 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:203100:02:5700:50:10
27JANKOWSKI Mariusz 22MASTERLEAS TEAMGDAŃSKM4000:11:212000:03:4800:50:24
28PIĘTA Sylwester 14SPORT-EVO/RADIO GDAŃSKSTRASZYNM1800:11:362300:03:2100:51:06
29STASIAK Krzysztof 28HELLMANNSOPOTM4000:10:461400:03:5200:51:33
30JEZIERSKI Sławomir 24SAAB TEAMGDAŃSKM3000:12:534000:04:0000:50:10
31BYZDRA Krzysztof 19BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM4000:13:014300:02:4800:51:20
32SZYMANIEWSKI Paweł 71GDAŃSKM4000:13:485400:03:2300:50:16
33CZAJKOWSKA Magdalena 97BCT GDYNIAGDYNIAK3000:12:283400:02:1700:53:01
34RYCHLEWSKI Adrian 32ZBUTACZERNINM1600:11:141900:04:2800:52:31
35ŁOPACIŃSKI Tomasz 7SPORTEVOGDAŃSKM3000:11:101800:03:1300:54:40
36PIOTROWICZ Ewa 96GDAŃSKK3000:12:353700:02:3600:54:46
37WULCZYŃSKI Zbigniew 21SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:155700:03:2700:53:19
38DRAWC Mieczysław 100SPORTEVOGDAŃSKM5000:12:343600:03:4000:55:00
39SAWIŃSKI Jarosław 88STRASZYNM3000:11:292100:04:2800:55:47
40KIKOLSKI Wojtek 83SOPOCKI KLUB MORSÓWSOPOTM4000:16:076700:04:4500:51:24
41PICHLAK Piotr 75SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:185800:05:0400:53:03
42BĘDZIAK Anna 38GDYNIAK3000:13:475300:03:5900:54:44
43OŻAROWSKA Monika 76PROXIT TEAMGDAŃSKK3000:10:351300:03:2100:58:48
44POLAK Mikołaj 87GDAŃSKM3000:12:523900:03:2200:56:35
45WELENC Anna 80GDAŃSKK1800:11:482500:03:4400:57:28
46KORNACKI Piotr 48ROWEROWE KASZUBY, KWTGDYNIAM3000:16:337200:04:1200:52:58
47RYCHLEWSKI Tomasz 31ZBUTACZERNINM4000:17:267800:05:2100:51:23
48WIŚNIEWSKA Joanna 41SPORTEVOGDAŃSKK4000:12:233200:03:3700:59:20
49JELNICKA Anna 46GDAŃSKGDAŃSKK4000:13:234800:04:3500:57:39
50SZEMRO Katarzyna 26GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:15:386600:03:2800:57:58
51NOSIDLAK Andrzej 62NOSIDLACZKIGDAŃSKM3000:16:257000:06:2800:54:52
52RÓŻALSKA Aleksandra 94KADYNY FOLWARK HOTEL TRIATHLON TEAMELBLĄGK3000:12:293500:02:4001:02:45
53ŁUKASZEWSKI Łukasz 8SPORTEVOGDAŃSKM5000:16:226900:05:5900:55:43
54KAMAĆ Kamil 61GDAŃSKM3000:12:584200:05:2400:59:49
55DUDZIŃSKI Tomasz 34ZBUTASZTUMM4000:13:395200:07:1100:57:34
56WIŚNIEWSKI Mikołaj 33BYDGOSZCZM3000:13:365100:07:2000:57:30
57ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 90SOPOTM4000:12:574100:04:4001:01:12
58WITKOWSKI Mateusz 18SPORTEVOGDAŃSKM1800:11:592900:04:1501:02:53
59REDYNK Mateusz 81JJGDAŃSKM1800:17:157500:04:0000:58:06
60SKÓRSKI Jacek 67LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM3000:14:496300:03:1801:01:40
61ZŁOTOWSKI Piotr 11SPORTEVOGDAŃSKM60+00:17:167600:04:4700:57:58
62KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka 36RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAK4000:13:184600:03:5601:03:01
63FLIS Monika 92GDAŃSKK3000:18:038200:03:5800:58:25
64KOKOSZCZYŃSKI Marcin 35RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAM4000:15:316500:05:4500:59:12
65BARANOWSKA Kornelia 42GDAŃSKK4000:13:325000:04:1001:02:57
66ARENT Magdalena 40SPORTEVOGDAŃSKK3000:14:296000:03:0501:03:24
67BOBER Alicja 73LPP TEAMGDAŃSKK3000:16:086800:03:5701:01:29
68DOŁĘGA Mariusz 91TEAM MATEMBLEWOGDAŃSKM4000:12:423800:04:3201:04:23
69BRUSKI Dariusz 98GDAŃSKM5000:13:555500:06:3401:01:45
70TROJANOWSKA Bogumiła 44BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK5000:17:498000:04:2601:00:42
71PRUD Dariusz 15SPORT-EVOGDAŃSKM5000:17:327900:04:5201:00:49
72KUJAWIŃSKA Anna 39SPORTEVOGDAŃSKK4000:16:257100:03:2101:03:40
73DRAWC Marek 99GDAŃSKGDAŃSKM1800:12:163000:03:5901:08:39
74SOCHA Tomasz 16SPORTEVOGDAŃSKM3000:14:556400:04:2101:05:49
75NOWAKOWSKI Marcin 86GDAŃSKM4000:14:205900:03:5701:07:36
76KRASIŃSKI Bartosz 84GDAŃSKM3000:14:105600:06:4301:05:18
77KONKEL Aneta 43BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK4000:14:316100:03:2601:08:31
78BORIS Aneta 47BIEGAJĄCYCH WARIATÓWELBLĄGK3000:16:347300:03:5001:06:33
79JASIULEWICZ Izabela 74IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK3000:17:518100:03:3501:08:57
80KUJAWA Katarzyna 93GDYNIAK4000:14:466200:06:0501:11:26
81BORZYSZKOWSKA-TEKIELI Paula 6GDAŃSKK3000:16:417400:04:0501:11:41
82HERZOG Dorota 45GDAŃSKGDAŃSKK3000:17:237700:04:4301:11:50
Znaleziono 82 wynik(ów)