III TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2017

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-04-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
94
Wystartowało/ Started:
82
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,6 km

Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.6kmPoz 
    
1FRĄCZEK Paweł 60MKP GDAŃSKKOLBUDYM1800:07:08100:03:16
2TEKIELI Dominik 69GDYNIAM4000:07:58200:02:39
3GLEBOW Dominik 59MKP GDAŃSKGDAŃSKM1800:08:19300:02:11
4HORSTEN Dorian 58GIMNAZJUM GEDANENSISGDAŃSKM1600:08:28400:02:35
5KOLASA Łukasz 51GDYNIAM3000:09:11500:02:00
6BANACH Bartosz 50GDAŃSKGDAŃSKM3000:09:14600:02:05
7BLUJ Mikołaj 70VO2MAX MTB TEAMGDYNIAM1800:09:47700:02:32
8DOBOSIK Damian 72GRUPA WODNAELBLĄGM1800:09:48800:02:02
9CZAJKOWSKI Paweł 57BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM3000:10:14900:01:29
10KUJAWIŃSKI Robert 49SPORTEVOGDAŃSKM3000:10:241000:02:31
11SADOWSKI Andrzej 65BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM4000:10:261100:03:01
12PORTEE Wojciech 10SPORTEVOGDYNIAM4000:10:301200:03:03
13OŻAROWSKA Monika 76PROXIT TEAMGDAŃSKK3000:10:351300:03:21
14STASIAK Krzysztof 28HELLMANNSOPOTM4000:10:461400:03:52
15TOMASZEWSKI Michał 85GDAŃSKM3000:11:001500:02:44
16CZAPIŃSKI Michał 55EUROPELL - BIKE U UPREDAM3000:11:041700:02:03
17STACHAŃCZYK Wiesia 95ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLGDYNIAK3000:11:041600:03:23
18ŁOPACIŃSKI Tomasz 7SPORTEVOGDAŃSKM3000:11:101800:03:13
19RYCHLEWSKI Adrian 32ZBUTACZERNINM1600:11:141900:04:28
20JANKOWSKI Mariusz 22MASTERLEAS TEAMGDAŃSKM4000:11:212000:03:48
21SAWIŃSKI Jarosław 88STRASZYNM3000:11:292100:04:28
22LEMBICZ Sławomir 52SPORT-EVOGDAŃSKM3000:11:302200:03:13
23PIĘTA Sylwester 14SPORT-EVO/RADIO GDAŃSKSTRASZYNM1800:11:362300:03:21
24SZYMKÓW Sławek 53TORUS TRIATHLONSTRASZYNM4000:11:362400:02:38
25WELENC Anna 80GDAŃSKK1800:11:482500:03:44
26PODHORODECKI Arkadiusz 66ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGM5000:11:492600:02:53
27MAKOWSKI Paweł 68AWET GDAŃSKGDAŃSKM3000:11:552700:02:54
28DRAPELLA Dariusz 12SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM60+00:11:592800:03:11
29WITKOWSKI Mateusz 18SPORTEVOGDAŃSKM1800:11:592900:04:15
30DRAWC Marek 99GDAŃSKGDAŃSKM1800:12:163000:03:59
31STAWICKI Andrzej 27GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM1800:12:203100:02:57
32WIŚNIEWSKA Joanna 41SPORTEVOGDAŃSKK4000:12:233200:03:37
33HORSTEN Peter 25GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM4000:12:253300:03:10
34CZAJKOWSKA Magdalena 97BCT GDYNIAGDYNIAK3000:12:283400:02:17
35RÓŻALSKA Aleksandra 94KADYNY FOLWARK HOTEL TRIATHLON TEAMELBLĄGK3000:12:293500:02:40
36DRAWC Mieczysław 100SPORTEVOGDAŃSKM5000:12:343600:03:40
37PIOTROWICZ Ewa 96GDAŃSKK3000:12:353700:02:36
38DOŁĘGA Mariusz 91TEAM MATEMBLEWOGDAŃSKM4000:12:423800:04:32
39POLAK Mikołaj 87GDAŃSKM3000:12:523900:03:22
40JEZIERSKI Sławomir 24SAAB TEAMGDAŃSKM3000:12:534000:04:00
41ŚWIETLIŃSKI Krzysztof 90SOPOTM4000:12:574100:04:40
42KAMAĆ Kamil 61GDAŃSKM3000:12:584200:05:24
43BYZDRA Krzysztof 19BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM4000:13:014300:02:48
44JOKIEL Radosław 13GDAŃSKM3000:13:094400:02:47
45BORYNA Jarek 9SPORTEVOGDAŃSKM5000:13:164500:03:41
46KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka 36RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAK4000:13:184600:03:56
47OZOROWSKI Lukasz 17GO SIMPLY MADE!GDAŃSKM3000:13:214700:02:54
48JELNICKA Anna 46GDAŃSKGDAŃSKK4000:13:234800:04:35
49FELON Michał 82OPEC GDYNIAGDYNIAM4000:13:284900:04:02
50BARANOWSKA Kornelia 42GDAŃSKK4000:13:325000:04:10
51WIŚNIEWSKI Mikołaj 33BYDGOSZCZM3000:13:365100:07:20
52DUDZIŃSKI Tomasz 34ZBUTASZTUMM4000:13:395200:07:11
53BĘDZIAK Anna 38GDYNIAK3000:13:475300:03:59
54SZYMANIEWSKI Paweł 71GDAŃSKM4000:13:485400:03:23
55BRUSKI Dariusz 98GDAŃSKM5000:13:555500:06:34
56KRASIŃSKI Bartosz 84GDAŃSKM3000:14:105600:06:43
57WULCZYŃSKI Zbigniew 21SPORTEVOGDAŃSKM4000:14:155700:03:27
58PICHLAK Piotr 75SPORTEVOGDAŃSKM5000:14:185800:05:04
59NOWAKOWSKI Marcin 86GDAŃSKM4000:14:205900:03:57
60ARENT Magdalena 40SPORTEVOGDAŃSKK3000:14:296000:03:05
61KONKEL Aneta 43BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK4000:14:316100:03:26
62KUJAWA Katarzyna 93GDYNIAK4000:14:466200:06:05
63SKÓRSKI Jacek 67LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM3000:14:496300:03:18
64SOCHA Tomasz 16SPORTEVOGDAŃSKM3000:14:556400:04:21
65KOKOSZCZYŃSKI Marcin 35RUMSKA METKA PRZEŁAJOWARUMIAM4000:15:316500:05:45
66SZEMRO Katarzyna 26GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK4000:15:386600:03:28
67KIKOLSKI Wojtek 83SOPOCKI KLUB MORSÓWSOPOTM4000:16:076700:04:45
68BOBER Alicja 73LPP TEAMGDAŃSKK3000:16:086800:03:57
69ŁUKASZEWSKI Łukasz 8SPORTEVOGDAŃSKM5000:16:226900:05:59
70KUJAWIŃSKA Anna 39SPORTEVOGDAŃSKK4000:16:257100:03:21
71NOSIDLAK Andrzej 62NOSIDLACZKIGDAŃSKM3000:16:257000:06:28
72KORNACKI Piotr 48ROWEROWE KASZUBY, KWTGDYNIAM3000:16:337200:04:12
73BORIS Aneta 47BIEGAJĄCYCH WARIATÓWELBLĄGK3000:16:347300:03:50
74BORZYSZKOWSKA-TEKIELI Paula 6GDAŃSKK3000:16:417400:04:05
75REDYNK Mateusz 81JJGDAŃSKM1800:17:157500:04:00
76ZŁOTOWSKI Piotr 11SPORTEVOGDAŃSKM60+00:17:167600:04:47
77HERZOG Dorota 45GDAŃSKGDAŃSKK3000:17:237700:04:43
78RYCHLEWSKI Tomasz 31ZBUTACZERNINM4000:17:267800:05:21
79PRUD Dariusz 15SPORT-EVOGDAŃSKM5000:17:327900:04:52
80TROJANOWSKA Bogumiła 44BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK5000:17:498000:04:26
81JASIULEWICZ Izabela 74IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK3000:17:518100:03:35
82FLIS Monika 92GDAŃSKK3000:18:038200:03:58
Znaleziono 82 wynik(ów)