III TRIATHLON GDAŃSK O PUCHAR REKTORA AWFIS 2017

Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-04-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
18.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
94
Wystartowało/ Started:
82
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
82
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 5 Seria

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 0.7km | 15.5km | 15.6km | 15.8km | 16.2km | 16.6km | 17km | 17.4km | 17.8km | 18.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria | 4 Seria | 5 Seria | 6 Seria | 7 Seria | 8 Seria | 9 Seria | Kobiety | Mężczyźni | K14 | M14 | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.6kmPoz 14.8km14.9kmPoz 0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8kmPozCzas
netto
18.6km
Czas
łączny
18.6km
Różn/ Gap
                   
1BANACH Bartosz 50GDAŃSKGDAŃSKM301M 100:09:14600:02:0500:34:5300:36:41100:00:2900:01:2300:02:4600:04:0800:05:3200:06:5700:08:2100:09:43200:58:12.8000:58:12.80 
2CZAPIŃSKI Michał 55EUROPELL - BIKE U UPREDAM302M 200:11:041700:02:0300:38:1700:40:05200:00:2900:01:1600:02:3200:03:4900:05:0600:06:2400:07:4200:08:58101:02:39.8001:02:39.80+00:04:27
3CZAJKOWSKI Paweł 57BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM303M 300:10:14900:01:2900:39:2500:41:07300:00:3500:01:3700:03:1200:04:4500:06:1800:07:5000:09:1400:10:53601:04:18.6001:04:18.60+00:06:05
4GLEBOW Dominik 59MKP GDAŃSKGDAŃSKM182M 600:08:19300:02:1100:43:2800:45:291100:00:2800:01:2500:02:5200:04:2200:05:5200:07:2400:08:5400:10:23401:06:50.2501:06:50.25+00:08:37
5KOLASA Łukasz 51GDYNIAM304M 800:09:11500:02:0000:43:3000:45:271000:00:3600:01:3700:03:1500:04:5200:06:3200:08:1500:09:5500:11:281101:08:42.4501:08:42.45+00:10:29
6HORSTEN Dorian 58GIMNAZJUM GEDANENSISGDAŃSKM161M 900:08:28400:02:3500:45:2500:47:181600:00:3200:01:2900:03:0200:04:3700:06:0900:07:4100:09:1500:10:44501:09:37.8001:09:37.80+00:11:25
7FRĄCZEK Paweł 60MKP GDAŃSKKOLBUDYM184M 1000:07:08100:03:1600:45:3300:47:511800:00:3300:01:3700:03:1600:04:5300:06:3300:08:1200:09:5300:11:25901:10:13.8501:10:13.85+00:12:01
8SZYMKÓW Sławek 53TORUS TRIATHLONSTRASZYNM402M 1400:11:362400:02:3800:43:3400:45:531300:00:3400:01:3900:03:2000:05:0300:06:4400:08:2500:10:0700:11:421601:12:23.6501:12:23.65+00:14:10
9LEMBICZ Sławomir 52SPORT-EVOGDAŃSKM308M 2000:11:302200:03:1300:48:5500:51:332100:00:3800:01:4900:03:3400:05:1800:07:0100:08:4200:10:2400:12:001801:18:54.5501:18:54.55+00:20:41
10KUJAWIŃSKI Robert 49SPORTEVOGDAŃSKM309M 2100:10:241000:02:3100:51:2200:53:343100:00:3800:01:4600:03:3400:05:2300:07:1200:08:5700:10:3600:12:131901:19:20.7001:19:20.70+00:21:07
Znaleziono 10 wynik(ów)