BYTÓW - "POMOC DLA KUBY - NORDIC WALKING"

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2016-09-25
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
15
Wystartowało/ Started:
15
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
15
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1km2km3km4kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JUSTYNA Karpińska 3BYTÓWKobiety1K 100:00:1100:08:4000:16:3800:24:4100:32:4400:40:46.6000:40:58.50 8:097.4
2ANNA Polak 12BYTÓWKobiety2K 200:00:1100:08:1500:16:2800:24:5000:33:1400:41:55.7000:42:06.70+00:01:098:237.2
3KATARZYNA Wilkowska-Taber 8ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWKobiety3K 300:00:0900:08:2400:16:5500:25:4100:34:3500:43:10.9000:43:20.65+00:02:248:386.9
4RYSZARD Lewandowski 7FORREST GUMP KOŚCIERZYNA(NIEDAMOWO)NIEDAMOWOMężczyźni1M 100:00:1100:08:2600:16:5400:25:4100:34:3500:43:37.1000:43:48.50+00:02:508:436.9
5IZABELA Metel 6BYTÓWKobiety4K 400:00:1200:08:5400:17:4800:26:3300:35:2300:43:44.6000:43:57.00+00:02:588:456.9
6MAŁGORZATA Malkiewicz 9AKTYWNE KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYKobiety5K 500:00:0900:08:2900:17:2300:26:2400:35:2800:44:31.5000:44:41.35+00:03:448:546.7
7JACEK Stepień 16BYTÓWMężczyźni2M 200:00:1500:08:2500:16:2600:26:2800:34:2600:45:32.6500:45:48.30+00:04:469:066.6
8EWA Cichanowicz-Stępień 11BYTÓWKobiety6K 600:00:1000:08:2900:17:2800:26:3300:35:5800:45:38.6000:45:48.95+00:04:529:076.6
9FRANCISZEK Borzyskowski 10BYTÓWMężczyźni3M 300:00:1100:08:4900:18:0000:27:2600:37:1000:46:45.7500:46:57.05+00:05:599:216.4
10DOROTA Karpińska 2STUDZIENICEKobiety7K 700:00:1200:09:0500:18:2900:28:1500:38:1000:47:33.1000:47:45.45+00:06:469:306.3
11ALICJA Dallig 1BIAŁY BÓRKobiety8K 800:00:1400:09:1100:18:5700:29:0700:39:2700:49:58.5000:50:12.75+00:09:119:596
12ANNA Dułak-Frymer 4BYTÓWKobiety9K 900:00:1000:08:5200:19:0100:29:1100:39:3200:50:01.9500:50:12.15+00:09:1510:006
13NINA Czech 15BYTÓWKobiety10K 1000:00:1300:09:2100:19:1800:29:3900:40:0100:50:20.3500:50:33.85+00:09:3310:046
14MIROSŁAW Bierkus 5RÓŻA WIATRÓW DARŁÓWKOKOSZALINMężczyźni4M 400:00:1300:08:3700:16:3500:24:3900:32:4300:50:21.0000:50:34.95+00:09:3410:046
15SYLWIA Miot 14BYTÓWKobiety11K 1100:00:1000:09:2400:19:2100:29:4200:40:0400:50:22.8000:50:33.55+00:09:3610:046
Znaleziono 15 wynik(ów)