BYTÓW - "POMOC DLA KUBY - BIEG PRZEDSZKOLAKA"

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data/ Date:
2016-09-25
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
0.05 km
Zgłoszonych/ Registered:
48
Wystartowało/ Started:
47
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
46
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
0.05km
Czas
brutto
0.05km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1EMIL Karnicki 541  M 100:00:0300:00:24.7500:00:28.15 0:5072
2ANNA Łosińska 516  K 100:00:0200:00:25.1000:00:28.05+00:00:000:5269.2
3IGNACY Dębski 499  M 200:00:0200:00:25.1500:00:27.95+00:00:000:5072
4AGATKA Gawron 523  K 200:00:0300:00:25.2000:00:28.30+00:00:000:5072
5SZYMON Garbicz 517  M 300:00:0200:00:26.5500:00:28.90+00:00:012:5320.8
6GABRIEL Kalejta 509  M 400:00:0400:00:27.0500:00:31.25+00:00:020:5466.7
7AMELIA Trzeciakowska 522  K 300:00:0200:00:27.1500:00:30.05+00:00:020:5664.3
8FRANCISZEK Bentkowski 482BYTÓW  M 500:00:0200:00:27.8000:00:30.65+00:00:030:5664.3
9SZYMON Kobiella 505  M 600:00:0200:00:28.2500:00:30.45+00:00:030:5664.3
10TOMASZ Ginter 524  M 700:00:0200:00:28.8000:00:31.30+00:00:040:5862.1
11AGATA Karpińska 492BYTÓW  K 400:00:0300:00:29.2000:00:32.35+00:00:040:5862.1
12BLANKA Typa 560  K 500:00:0500:00:29.5500:00:35.20+00:00:041:0060
13PIOTR Kwiatkowski 496  M 800:00:0300:00:29.6500:00:33.25+00:00:041:0060
14ANTEK Kobierowski 502  M 900:00:0400:00:30.0500:00:34.65+00:00:051:0060
15KAROLINA Petryszyn 555  K 600:00:0300:00:30.7500:00:34.45+00:00:061:0258.1
16TYMOTEUSZ Jaszewski 506  M 1000:00:0200:00:31.2500:00:33.80+00:00:061:0258.1
17ADAM Pazera 481KOSZALIN  M 1100:00:0300:00:31.3500:00:34.90+00:00:061:0258.1
18JAN Kuchta 487UDORPIE  M 1200:00:0300:00:32.1500:00:36.00+00:00:071:0654.5
19LENA Cała 497  K 700:00:0300:00:32.4500:00:35.55+00:00:071:0456.3
20LEON Butowski 490BORZYTUCHOM  M 1300:00:0400:00:33.0500:00:37.70+00:00:081:0654.5
21KUBA Bargański 518  M 1400:00:0400:00:34.0000:00:38.00+00:00:091:0852.9
22JAKUB Juszkiiwicz 500  M 1500:00:0300:00:34.1500:00:38.00+00:00:091:1051.4
23LILIANA Telega 521  K 800:00:0500:00:35.0000:00:40.45+00:00:101:1051.4
24MALWINA Wiśniewska 543  K 900:00:0400:00:35.1500:00:39.65+00:00:101:1051.4
25ANITA Długosz 551  K 1000:00:0400:00:36.5500:00:40.70+00:00:111:1250
26JULIA Sieprawska 494  K 1100:00:0300:00:36.7000:00:40.10+00:00:111:1448.6
27TOMASZ Janta Lipiński 510  M 1600:00:0500:00:37.2500:00:42.80+00:00:121:1448.6
28DARIA Jankowska 493  K 1200:00:0300:00:38.1000:00:41.80+00:00:131:1647.4
29PIOTR Zagdan 495  M 1700:00:0300:00:39.2500:00:42.85+00:00:141:1846.2
30KORNELIA Reca 557  K 1300:00:0300:00:43.2000:00:46.50+00:00:181:2641.9
31ZOSIA Styprekowska 545  K 1400:00:0600:00:43.6000:00:50.35+00:00:181:2840.9
32ALEKSANDRA Kobierowska 503  K 1500:00:0400:00:43.8000:00:47.80+00:00:191:2641.9
33JANEK Kobierowski 501  M 1800:00:0500:00:44.2500:00:49.25+00:00:191:2840.9
34OLIVIA Klebba 520  K 1600:00:0500:00:45.6000:00:50.85+00:00:201:3040
35ALEKSANDRA Masternak 488UDORPIE  K 1700:00:0600:00:46.5500:00:52.60+00:00:211:3239.1
36PATRYK Klebba 519  M 1900:00:0500:00:46.8000:00:52.05+00:00:221:3438.3
37OSKAR Konopka 483NIECZULICE  M 2000:00:0400:00:46.8500:00:51.55+00:00:221:3438.3
38MIŁOSZ Żmuda Trzebiatowski 553  M 2100:00:0400:00:47.0500:00:51.25+00:00:221:3438.3
39FILIP Więsierski 548  M 2200:00:0500:00:47.3000:00:52.60+00:00:221:3438.3
40BARTŁOMIEJ Konopka 484NIECZULICE  M 2300:00:0400:00:49.2500:00:53.65+00:00:241:3836.7
41MAJA Pruszak 485BYTÓW  K 1800:00:0400:00:50.1500:00:54.15+00:00:251:4036
42OLIWIER Domaszk 547  M 2400:00:0500:00:51.7000:00:57.25+00:00:261:4434.6
43FILIP Kluczewski 498  M 2500:00:0400:00:52.3000:00:56.30+00:00:271:4434.6
44PAWEŁ Szczypior 491BORZYTUCHOM  M 2600:00:0300:01:00.8500:01:04.75+00:00:362:0229.5
45MICHAŁ Lass 486TUCHOMIE  M 2700:00:0400:01:01.8500:01:06.45+00:00:372:0429
46MASTERNAK Tomek 489UDORPIE  M 2800:00:0500:01:07.8000:01:13.55+00:00:4337:461.6
47KACPER Kobiella 504  M 2900:00:08   
Znaleziono 47 wynik(ów)